Szukaj
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Ehhhhhhhh
Jaka tutaj kombinacja sprzetowa?![]()
TS71SDQ oraz kamerka do astrofotografii.
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Dziękuję
Bajka, 70-200 + TC 1.7 wymiękaTo mam kolejny wątek do zaglądania
![]()
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
4. Prawie pełnia. Zdjęcie wykonane w nocy z 2 na 3 września 2020 roku. Jest to stack,a materiał to 40% z 1493 klatek zarejestrowanych sprzętem Nikkor 300/4 [email protected] oraz kamera ZWO ASI 178MC.
![]()
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Dopiero teraz tu zajrzałem.
Trudno mi zdecydować które najlepsze. Czy 1 za gwiazdy, czy 3 za ładnie pokazany Kratek Kopernika.
Przy 4 trochę bym zdjął zieleni z górnej części.
Świetne te fotki księżyca. Najbardziej podoba mi się krater Kopernik (3).
Skontaktuj się z nami