Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Porcupine Tree + PRR

    Ostatnie zadanie koncertowe - krakowski występ PT i PRR jako support. Ogólne spostrzeżenie - było bardzo ciemno - prawie wcale przedniego światła, czasem udało się trafić na kilka bocznych "lumenów". Chyba podjąłem decyzję o kupnie nowego, jasnego obiektywu

    1.
    2.
    3.
    4.
    +
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.

    + support. Może powinienem dać mniej NojsNindży ale spodobał mi się efekt:P

    i.
    ii.
    iii.
    iv.
    v.

    Tradycyjnie to kit 18-70 i 70-300G. Mam nadzieję, że ten drugi już niedługo, hehe. Acha - nie można zapomnieć o szumie siedemdziesiątki, który jest tu jednym z głównych bohaterów.

  2. #2

    Domyślnie

    super foty ! tak trzymaj...
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  3. #3

    Domyślnie

    blisko stałeś widzę...

  4. #4

    Domyślnie

    Zazdroszczę Ci. Mam nadzieję, że jeszcze ich kiedyś posłucham na żywo. Jak na razie cisnę "Fear of the Blank Planet" oraz dwa Blackfieldy i to musi mi wystarczyć. Po zdjęciach widać, że rzeczywiście jasno nie było, ale i tak sobie poradziłeś.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  5. #5

    Domyślnie

    Świetne foty, gratuluje! szczegolnie 4 i 5. BW też w świetnym klimacie.

    Pozdrawiam:
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  6. #6

    Domyślnie

    no seria rewelacyjna a 5 jest najlepsza
    Leszek Jarzębowski
    -----------------

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie dwójeczka najlepsza Szkoda tylko, że nie widać twarzy, no ale chyba taki urok tego pana Dobre foty!
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  8. #8

    Domyślnie

    Byłem - widziałem! Faktycznie światło marniutkie było, ale Twoje fotografie - bardzo udane! Ja, ponieważ nastawiłem się na wrażenia muzyczne - poszedłem "na lekko", bez sprzętu.
    Podobało mi się, że nikt z ochrony nie robił żadnych problemów, gdy ktoś chciał sobie popstrykać. Gratuluję zdjęć i pozdrawiam, Art
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję Rzeczywiście trudno było złapać Wilsona z odkrytą twarzą. Czasy w przedziale 50-100 były wrażliwe na poruszenie - głównie obiektu (nie wiedziałem, że jest taki ruchliwy). Miałem szczęście mieć fotopassa więc odpadła walka z rękami sąsiadów (choć momentami było ciasno). Moje ulubione to nr 2 - mam jeszcze jedno bardzo podobne - nie wiem czy nie lepsza pozycja ale mikrofon strepanował biednego Stefana. Zostało to...

  10. #10

    Domyślnie

    rewelacyjne foty, takie czysciutki odszumiane jakos na kompie jeszcze czy takie po prostu wyszly?
    no i oczywiscie zazdroszcze pobytu na koncercie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •