Szukaj
Pozdrawiam Tadeusz.
FB
Fajne , usunął bym dwie gałązki po prawej było by o wiele lepiej . Jak dla mnie .
Dzięki. No cóż te dwie gałązki może niech zostaną, nie lubię takiej sterylnej czystości.
Pozdrawiam Tadeusz.
FB
zgadzam się z autorem, że patyczki dobrze osadzają modela w środowisku. Sam ptak ślicznie ujęty
Skontaktuj się z nami