Czego uzywacie do obrobki raw-ow? PS czy cos innego?
Szukaj
Czego uzywacie do obrobki raw-ow? PS czy cos innego?
Ja osobiście używam PhotoShopa CS2 i jestem bardzo zadowolony.
Dokładnie jak przedmówca![]()
___________
Pozdrawiam
Tomasz
Phase One C1 Pro
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
PhotoShopa CS2 + NC
sprzęt mieszany ciągłe zmiany
probowalem roznych, jeszcze gdy uzywalem inne aparatay niz Nikon i PS nie ma sobie chyba rownych
pzdr
Skontaktuj się z nami