Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Balet

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Nie mamy pojęcia z jakiego miejsca będziesz fotografował

    Sala koncertowa na ok 800 miejsc siedzących z czego jedna trzecia to balkon. Na dole jest kilkanaście rzędów. Będę mieć swobodę ruchu, bo jestem tam za zgodą organizatora. Czyli praktycznie mogę cykać spod sceny tak, żeby nie zasłaniać siedzącym i z końca sali jak również z boków sali. Mógłbym również z balkonu, ale balkon raczej sobie odpuszczę.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GarfieldPL Zobacz posta
    Sala koncertowa na ok 800 miejsc siedzących z czego jedna trzecia to balkon. Na dole jest kilkanaście rzędów. Będę mieć swobodę ruchu, bo jestem tam za zgodą organizatora. Czyli praktycznie mogę cykać spod sceny tak, żeby nie zasłaniać siedzącym i z końca sali jak również z boków sali. Mógłbym również z balkonu, ale balkon raczej sobie odpuszczę.
    a balkon sobie odpuscisz bo?
    najelpsza rada - idz na probe, pocwicz, przeanalizuj co i jak. potem idz na generalna, zrob reportaz, przeanalizuj co i jak, wyciagnij wnioski i na przedstawieniu wlasciwym zrob dobry reportaz. Jak po 2 razach nie wyciagniesz wnioskow, to odpusc.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GarfieldPL Zobacz posta
    .. wtedy do pełnej klatki dać ten nowy nabytek ...
    Tu stara zasada obowiązuje - przestrzelać sprzęt wcześniej, bo jednym z błędów, które bolą to wychodzenie na "akcję" z nieobeznanym sprzętem. To niby tylko obiektyw, ale zawsze. Ostatnio schrzaniłem jedno nagranie na którym mi zależało (co prawda do prywatnych celów), bo mi się zachciało robić "nowym" Oly E-M5 mark II, a nie zorientowałem się, że on ma ustawione nagrywanie klipów miast wideo.

  4. #14

    Domyślnie

    Właściwie to okazało się, że klasycznego baletu to nie było tam za wiele. To było wspólne przedstawienie dzieci i młodzieży uczonych różnych form tańca a konkretnie bajka "Brzydkie kaczątko". Zacząłem przeglądać te setki zdjęć i głowa mnie boli. No nie wyszło to jak bym chciał. Poniżej pojedyncza zajawka.

    1. Załącznik 72365
    Ostatnio edytowane przez GarfieldPL ; 21-05-2023 o 13:23

  5. #15

    Domyślnie

    Link nie działa.
    Voigtländer Bessa R3M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  6. #16

    Domyślnie

    Zamieszczę, bo podoba mi się akurat ten moment w który się wstrzeliłem, choć do mojego wykonania jestem nastawiony krytycznie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC3867.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	14,31 MB
ID:	72373

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Zresztą w pomniejszeniu, w widoku na forum to już w ogóle zrobił się jakiś koszmarek, więc lepiej kliknąć w nie.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GarfieldPL Zobacz posta
    choć do mojego wykonania jestem nastawiony krytycznie.
    chociaz tyle dobrego. jakie wnioski wyciagnales?
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  8. #18

    Domyślnie

    Ten moment nie będzie się podobał dziewczynie z lewego brzegu kadru

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    chociaz tyle dobrego. jakie wnioski wyciagnales?
    Jakie?

    Odnośnie tego zdjęcia.

    1. Za niskie ISO(z tym zawsze byłem ostrożny, bo nie lubię ziarna, choć może przesadzam) i za długi czas.
    2. Plik jest prawie surowy. Muszę poćwiczyć obróbkę, choć wątpię, żeby można było cuda zrobić. Laska wisząca po lewej jest w strefie cienia, więc twarzy za bardzo nie odzyska.

    Odnośnie całego materiału.

    1. Muszę poćwiczyć. Chodzi o przewidywanie odpowiednich momentów tańca na pstryknięcie.
    2. Muszę poćwiczyć obróbkę.

    A propos panny z lewego brzegu. Jest 'incognito", więc dużych strat wizerunkowych nie poniosła. Ostatecznie można ją wyciąć o ile warto w ogóle dłubać w tym zdjęciu.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    W tym ujęciu wkurza mnie jeszcze, że panna druga od prawej "nadziała się" na płot.... tak to niestety na zdjęciu wygląda.

  10. #20

    Domyślnie

    No nie wiem, czy ISO takie niskie. Ale wygładzone niczym ze smartfonu.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Balet
    By kaliszfornijczyk in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-04-2014, 11:17
  2. balet
    By sailor in forum Video/film
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 14:24
  3. [ Reportaż ] balet
    By nonnatus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 17:58
  4. [ Sport ] balet
    By lacha in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 31-10-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •