Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Problem z D50

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Problem z D50

    Witam !!!


    Mam taki problem jak widać na zdjęciach ucina je zniekształca itp.

    Co to może być karta pamięci ????

    1.


    2.

  2. #2

    Domyślnie

    ooo hoho to raczej nie karta - pierwszy raz coś takiego widzę , to jest coś z puchą raczej i to z bebechami elektronicznymi matryca albo procek przetwarzania obrazu

    moze dla experymentu pożycz od kogoś dobrą kartę i zobaczy czy też tak się robi, ale to raczej nie jest karta, choć zawsze warto sprawdzić
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #3

    Domyślnie

    witam
    a jak zdjęcia wygladają na podgladzie w aparacie?? jak przenosisz zdjecia na kompa??
    ja miałem taki problem i przyczyna był czytnik
    Pozdrawiam
    mimikm

  4. #4

    Domyślnie

    mi sie tak zrobilo jak zrzucalem zdjecia na dysk - ktory sie zapelnil.

  5. #5

    Domyślnie

    Dla sprawdzenia użyj jeszcze innej karty pamięci i wtedy przetestuj.
    1. D70s, D80, D5000 + Sigma 70-200 f2.8 EX DG MACRO HSM, Telekonwerter Sigma x1,4, Tamron 28-75 f2.8, Sigma EF 500 DG Super, Nikkor 18-55 VR + inne szkła

  6. #6

    Domyślnie

    W aparacie było OK żadnych problemów , Sd włożyłem do czytnika i zonk nic nie działa włożyłem inną kartę z soniacza MS Pro działa, biorę inny czytnik SD działa ale lipnie i wolno !

  7. #7

    Domyślnie

    To wina karty pamięci !
    NIKON D50\18-55 G ED\JUPITER 37A\JUPITER-9\HELIOS-44-2\MIR-1B\Słoik po delikatesowej Topca 325 CS

  8. #8

    Domyślnie

    Mam kilka kingstonów w ciągłym użyciu, formatuję je po każdym zgraniu zdjęć do komputera, do tej pory tylko jedna coś fiksowała, po formatowaniu w komputerze wszystko jest OK.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  9. #9

    Domyślnie

    Ostatnio fociłem to 1 była zmaszczona na 300
    tez miałem już 7 szt SD i było OK zakupie nową 2 GB i potem dalej będę walczył z tematem jeśli będzie ten sam problem.

  10. #10

    Domyślnie

    a dzisiaj coś takiego wyskoczyło jeszcze


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •