Szukaj
ooo hoho to raczej nie karta - pierwszy raz coś takiego widzę , to jest coś z puchą raczej i to z bebechami elektronicznymi matryca albo procek przetwarzania obrazu
moze dla experymentu pożycz od kogoś dobrą kartę i zobaczy czy też tak się robi, ale to raczej nie jest karta, choć zawsze warto sprawdzić
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
witam
a jak zdjęcia wygladają na podgladzie w aparacie?? jak przenosisz zdjecia na kompa??
ja miałem taki problem i przyczyna był czytnik![]()
Pozdrawiam
mimikm
mi sie tak zrobilo jak zrzucalem zdjecia na dysk - ktory sie zapelnil.
Dla sprawdzenia użyj jeszcze innej karty pamięci i wtedy przetestuj.
1. D70s, D80, D5000 + Sigma 70-200 f2.8 EX DG MACRO HSM, Telekonwerter Sigma x1,4, Tamron 28-75 f2.8, Sigma EF 500 DG Super, Nikkor 18-55 VR + inne szkła
W aparacie było OK żadnych problemów , Sd włożyłem do czytnika i zonk nic nie działawłożyłem inną kartę z soniacza MS Pro działa, biorę inny czytnik SD działa ale lipnie i wolno !
To wina karty pamięci !
NIKON D50\18-55 G ED\JUPITER 37A\JUPITER-9\HELIOS-44-2\MIR-1B\Słoik po delikatesowej Topca 325 CS
Mam kilka kingstonów w ciągłym użyciu, formatuję je po każdym zgraniu zdjęć do komputera, do tej pory tylko jedna coś fiksowała, po formatowaniu w komputerze wszystko jest OK.
D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw
Ostatnio fociłem to 1 była zmaszczona na 300
tez miałem już 7 szt SD i było OK zakupie nową 2 GB i potem dalej będę walczył z tematem jeśli będzie ten sam problem.
Skontaktuj się z nami