Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Mój błąd Translator przetłumaczył mi z automatu drugi akapit. Stąd wyszły 2 podobne teksty.
    A co z resztą problemów?

  2. #32

    Domyślnie

    Znalazłem coś interesującego
    https://themeforest.net/item/ilo-pho...theme/44526386

    Nie mogę jednak za cholerę znaleźć opcji pełnoekranowego pokazu slajdów

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A co z resztą problemów?
    To też mz jest problem. Dobrze by było, jakbyś zdecydował się na jedną wersję językową. Translator przetłumaczy nawet na chiński, jeśli będzie taka potrzeba.
    Ja i zapewne wielu innych widzi to tak:

    3.jpg

    Co do galerii. Widzę tam jakiś przycisk "+", ale jak najeżdżam na niego myszą, to pojawia się na nim Menu i go zasłania. Chyba, że tak ma być. Ale myślę, że nie o to chodzi. Korzystam z Chrome.

    1.jpg

    2.jpg

    Korzystając ze starego szablonu masz bardzo utrudnione zadanie. Jako administrator/właściciel strony musisz dołożyć wszelkich starań, aby strona widoczna była wszędzie tak samo. Czyli na każdej przeglądarce, każdej rozdzielczości. Nie ułatwiają to stare skrytpy zaimplementowane do takich szablonów, ponieważ w wielu przypadkach nie mają już wsparcia w nowych wersjach przeglądarek. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale tak mniej więcej to wygląda. Moim zdaniem szkoda Twojego czasu i energii na ten szablon i ciągłe korekty. Do końca i tak nie będzie to poprawnie wyglądało na wszystkich urządzeniach.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  4. #34

    Domyślnie

    Jak jest pokaz pełnoekranowy (zdjecia będa większe - jestem w trakcie podmieniania) to "menu" musi najść na zdjęcie. Fizyki sie nie przeskoczy Dlatego też wszelkie "przyciski znikają" (niestety nie na jabłuszkach)
    Co do automatycznego tłumacza na stronach -tak to jest problem
    Ciekawe skąd bierze ci się w menu "MARCINA KRYNICKIEGO" ?

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Ciekawe skąd bierze ci się w menu "MARCINA KRYNICKIEGO" ?
    Ponieważ strona traktowana jest przez przeglądarkę jako obcojęzyczna (angielski) i translator z automatu (tak mam ustawione) tłumaczy na j. polski. Stąd takie kwiatki.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  6. #36

    Domyślnie

    Właśnie dostałem wiadomość od autora mojego schematu, ze nie będzie robił nowszych wersji - poszedł zawodowo w inną stronę
    Sprawa rozwiązana
    Zobaczę chyba ten schemat/temat który podlinkowałem

  7. #37

    Domyślnie

    I teraz przypomniałem sobie dlaczego odetchnąłem jak wgrałem ten zły nieresposywny schemat...
    Nosz kurw... do tych super wypasionych nowoczesnych obsranych tematów trzeba wgrac tysiące pluginów i mieć kur doktorat z obsługi tego gówna
    Najlepiej żeby pisać pojedyncze hasełka bo większa część tekstu po prostu nie sprawdza się.
    W tej kulturze obsranych emotek i lajków strona z tekstem to jakieś kurw przestępstwo
    chrome-capture-2023-3-23.png
    Nawet nie byłem w stanie przebrnąć przez ten etap.
    Czy jest jakaś możliwość żeby pracować nad stroną ale jej nie publikować? Preview działa mocno średnio

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    I
    Czy jest jakaś możliwość żeby pracować nad stroną ale jej nie publikować? Preview działa mocno średnio
    Tak. Instalacja serwera Apache ze zintegrowaną bazą danych i PHP czyli coś na wzór Xampp.



    _______
    https://www.listkiewicz.eu

  9. #39
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Czy jest jakaś możliwość żeby pracować nad stroną ale jej nie publikować? Preview działa mocno średnio
    Postaw stronę pod takim adresem gdzie nikt nie będzie jej szukał. Jakiś alias typu www.robocza.marcin-krynicki.pl
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Tak. Instalacja serwera Apache ze zintegrowaną bazą danych i PHP czyli coś na wzór Xampp.

    https://www.listkiewicz.eu
    - równie dobrze mógłbym wymyślić, że skoczę 2m do góry

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Postaw stronę pod takim adresem gdzie nikt nie będzie jej szukał. Jakiś alias typu www.robocza.marcin-krynicki.pl
    na razie wstrzymałem ruchy.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Stronka
    By Greg81 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 14:59
  2. Stronka o fotografii
    By hryhory in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2010, 00:18
  3. nowa stronka do oceny
    By wacki4 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 15:50
  4. Moja stronka.
    By batonMR in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-02-2010, 15:56
  5. Nowa stronka Nikona
    By zakwas in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-02-2009, 09:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •