Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Głośniki do laptopa

    Cześć,

    Chcę kupić głośniki do laptopa, które nie będą duże i będą miały lepszy dźwięk niż ten z monitora czy laptopa. Doradzicie coś na co warto wydać kasę. Załóżmy, że do 400 PLN chciałbym się zmieścić.

  2. #2

    Domyślnie

    Podobno Edifier'y są chwalone - sam nie miałem do czynienia. Spojrzałbym w stronę ich najtańszych studyjnych, miast typowo komputerowych.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki. Nie znam się na audio. Studyjne ok, jednak występują w systemie 2.0. Wolałbym jednak 2.1 z nawet niedużym subwooferem. Te wyglądają ok i mają spoko opinie.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam od wielu lat Edifier R1280T. Do blaszaka. Mieszczą się w twoich widełkach cenowych, nie są duże. W tych pieniądzach nie wiem czy najlepszy wybór, ale jeśli nie ma się przesadnie wygórowanych wymagań to się sprawdzają. A do lapka lub fona zapodaję po BT Soundcore motion+. Też w 4 stówkach się mieści. I jak na takiego malucha w takich pieniążkach "potężne" brzmienie.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź
    Napisz proszę czy Soundcore motion+ podczas ładowania gra normalnie czy wtedy nie działa.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak, gra także w trakcie ładowania. Z tego co pamiętam to z fonem sparował się błyskawicznie, na fona też jest apka z ekłalizerem. Z lapkiem dopiero po kilku próbach, ale od tamtej pory już zeroproblemowo. Jako przenośny głośniczek z dobrym brzmieniem moim zdaniem król w kategorii cena(po taniości)/jakość. Bo ja niestety każdą złotówkę ze wszystkich stron oglądam przed wydaniem

    PS Te edki oczywiście grają lepiej, ale to sprzęt nieprzenośny a mi ostatnio się przydają takie bardziej mobilne.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za konkretną odpowiedź.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja jako tradycjonalista podłączyłem PC do miniwieży Pioneera Z tym, że wymieniłem w niej głośniki na dużo lepsze niż standard. USB, bluetooth ma chociaż z tego nie korzystam. Na plus zaliczam na pewno fakt, że mogę sobie zapuścić niezależnie od komputera jakieś CD ze swojej kolekcji albo ... radio.

    Komputerowe głośniki jakie kiedyś miałem zawsze raczej marnej jakości były (aczkolwiek to kwestia ceny i nie twierdzę, że nie ma ładnie grających).

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź w wątku. Nie szukam głośników, które będą grały jak jakiś świetny sprzęt. Szukam czegoś co będzie lepsze niż głośniki w laptopie lub monitorze. Bo, to co tam jest to gra beznadziejnie.

  10. #10

    Domyślnie

    Nie lepiej sobie dobre słuchaweczki BT nauszne sprawić ?
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jakie głośniki 2.0 do PC do 500zł?
    By smogg9 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-12-2015, 12:18
  2. głośniki komputerowe
    By Mont in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 23:46
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 19:22
  4. Głośniki do kompa
    By ALF in forum Komputery
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 10-07-2013, 01:43
  5. Głośniki do komputera
    By ku6i in forum Komputery
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •