U mnie w firmie, dział marketingu ma a7c i a7iii więc w przyszłym tygodniu przymierzę się do sony, natomiast z6 a parę groszy wypożyczę i zobaczę co z tego będzie, dzięki.
Szukaj
U mnie w firmie, dział marketingu ma a7c i a7iii więc w przyszłym tygodniu przymierzę się do sony, natomiast z6 a parę groszy wypożyczę i zobaczę co z tego będzie, dzięki.
I to jest najepsze rozwiazanie.
Moja rada taka; postaraj się mieć i Nikona i Sony w tym samym czasie żeby bezpośrednio porównać w tych samych warunkach / sytuacjach.
Marcin
Sony / Nikon
Wybrałem A7iv. Dziękuję za podpowiedzi. Po 2 miesiącach mogę powiedzieć, że jestem mega zadowolony z przesiadki, teraz uzupełniam szklarnię.
Skontaktuj się z nami