Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2023
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1

    Lightbulb Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

    Czołem Nikoniarze!

    Tytuł... ? Podjąłem kolejną próbę stworzenia i wypuszczenia aplikacji na Androida, tym razem coś dla fotografów, ponieważ jestem ciekaw, czy nadal można trafić w dziesiątkę i wyszarpać swój kawałek tortu z rynku. Mogę powiedzieć, że jest to trudne, sklep Google Play jest zalany aplikacjami i trudno jest uzyskać organiczne pobrania.

    W telegraficznym skrócie, aplikacja pomaga w:
    Photos Map, aplikacji, która pozwoli Ci zobaczyć na mapie, gdzie wykonałeś swoje zdjęcia! Aplikacja pomoże Ci geotagować zdjęcia, grupować zdjęcia według kraju lub miejsca, tworzyć albumy, przeglądać i edytować metadane EXIF i wiele więcej. Dzięki Photos Map, organizuj i zarządzaj swoimi zdjęciami z chmury lub pamięci lokalnej urządzenia.


    Upewniłem się, że dostarczam wysokiej jakości produkt i skupiłem się przede wszystkim na zapewnieniu wartości użytkownikom. Stworzyłem landing page, aby zbudować zaufanie użytkowników. Mój model biznesowy jest prosty: aplikacja oferuje 2-tygodniowy okres próbny ze wszystkimi jej funkcjami za darmo, ponieważ nie chcę umieszczać reklam w aplikacji. Po zakończeniu okresu próbnego użytkownik musi zakupić pełną wersję, aby móc dalej korzystać z aplikacji.



    Byłbym wdzięczny, gdybyście mogli udzielić mi porady i szczerej opinii na temat aplikacji.

    Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/d...ware.photosmap

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć.

    Wrzuć to także tu https://www.canon-board.info/
    i tu https://forum.olympusclub.pl/

    Są tam jakieś języki do wyboru?
    -> https://www.dpreview.com/forums/2004
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 18-03-2023 o 20:01

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Veaware Zobacz posta
    Czołem Nikoniarze!

    Tytuł... 😅 Podjąłem kolejną próbę stworzenia i wypuszczenia aplikacji na Androida, tym razem coś dla fotografów, ponieważ jestem ciekaw, czy nadal można trafić w dziesiątkę i wyszarpać swój kawałek tortu z rynku. Mogę powiedzieć, że jest to trudne, sklep Google Play jest zalany aplikacjami i trudno jest uzyskać organiczne pobrania.

    W telegraficznym skrócie, aplikacja pomaga w:




    Upewniłem się, że dostarczam wysokiej jakości produkt i skupiłem się przede wszystkim na zapewnieniu wartości użytkownikom. Stworzyłem landing page, aby zbudować zaufanie użytkowników. Mój model biznesowy jest prosty: aplikacja oferuje 2-tygodniowy okres próbny ze wszystkimi jej funkcjami za darmo, ponieważ nie chcę umieszczać reklam w aplikacji. Po zakończeniu okresu próbnego użytkownik musi zakupić pełną wersję, aby móc dalej korzystać z aplikacji.



    Byłbym wdzięczny, gdybyście mogli udzielić mi porady i szczerej opinii na temat aplikacji.

    Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/d...ware.photosmap
    Mając body z GPS (chyba większość body) to raczej średni pomysł... ale nie chcę gasić ducha.
    Nikon, Nikkor, Sigma, Zenit, Helios, Elfo, Manftorro, Eizo i inne

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez antonio Zobacz posta
    Mając body z GPS (chyba większość body) to raczej średni pomysł... ale nie chcę gasić ducha.
    Która to większość lustrzanek i bezlusterkowców Nikona ma GPS? Ja kojarzę tylko jeden z serii 5xxx i Z9
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  5. #5

    Domyślnie

    Jeszcze D6. I chyba by było na tyle. Jak kompakty, nie wiem. Nie interesowałem się.
    Zabawy forumowe
    Fotografia MiesiÄ…ca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Która to większość lustrzanek i bezlusterkowców Nikona ma GPS? Ja kojarzę tylko jeden z serii 5xxx i Z9
    Może i tak, ja po swoim D5300 po prostu przyzwyczaiłem się, że jest wbudowany GPS choć go NIGDY nie używalem Nie mniej są też zewnętrzne adaptory GPS Nikona.
    Nikon, Nikkor, Sigma, Zenit, Helios, Elfo, Manftorro, Eizo i inne

  7. #7

    Domyślnie

    D7500 dodaje jak masz apke na smartfonie odpalona. W czasach gdy focilem dinozaury, lazilem z trackerem GPS, albo telefonem ktory zapisywal slad NMEA czy GPX a potem skryptem czy jakas windziana apka dodawalem tagi do EXIF-u.
    Takze posiadanie danych GPS w zdjeciu to jedno, ale cos co to ladnie pokaze na mapie to juz inna para kaloszy
    podpis nieczytelny

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Kraków
    Posty
    32

    Domyślnie

    Każdy model wspolpracujacy z SnapBridge moze zapisywać dane GPS "pobierajac" je sobie z telefonu (i drenujac mniej lub bardziej jego baterie).
    Albo prawie kazdy inny Nikon (łącznie z dziadkami typu D200), dokupując modul unleashed (i rowniez pożyczając dane GPS z telefonu).

Podobne wÄ…tki

  1. Aplikacje do zainstalowania na nikonie
    By spiritus in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-02-2021, 20:10
  2. [ Sony ] Aplikacje do body Ax
    By vid3 in forum Sony
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-10-2016, 10:41
  3. Aplikacje...
    By Piotr1410 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-05-2015, 14:27
  4. [ Portret ] lab photos
    By MR in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 19:45
  5. Aplikacje foto na iPhone/iPod
    By B.K. in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 06-05-2011, 20:08

Tagi dla tego wÄ…tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •