Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11

    Domyślnie

    Poproszę o wpisanie na listę

  2. #12

    Domyślnie

    Jacku proszę o dopisanie mnie na listę

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jacku, Tak na marginesie, możesz nie informować modelek o godzinach pracy. Bo Ty im mówisz, że zdjęcia są do kolacja, a najlepsze światło mamy 20-22. Szkoda marnować takie słoneczka. A integracja od 22.30

  3. #13
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Proszę o informację czy wybieracie pokój 1 - osobowy czy też zakwaterowani będziecie w pokojach 2-3 osobowych.
    Rezygnuję z pomysłu by do modelki (aktowej) dołączył jej chłopak, model pozujący także z nią do aktów. W rozmowach telefonicznych panowie nie wyrażali entuzjazmu, mówili, że nie mają weny do focenia mężczyzn, nie będą z niego korzystali. Do tego dochodzi informacja, że Bluesette czyli Magda niestety nie przyjedzie, nie pasuje jej termin. To ona była orędowniczką pytająca kiedy pojawi się model męski. W tej sytuacji tym bardziej odpuszczam modela męskiego.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o pokój - najchętniej dwójka.

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Dwójka jest OK, w domach one są w porządku. Dwójki w głównym budynku tzw stołowym są za to bardzo małe i tam we dwie osoby z masą sprzętu, będzie ciasno. W stołowym to najlepiej ulokować modelki żeby były dostępne w jednym miejscu pod ręką i nie trzeba ganiać, szukać itp. Na górze jest antresola, mogą wywiesić ciuchy i będzie "wybieg", wszyscy będą mieli łatwiej, jeśli mogę taki tip dać organizatorowi
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 17-03-2023 o 10:43
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    2 lub 3 wszystko jedno. Sprzętu nie mam, tylko małpkę i telefon, więc dużo miejsca nie zajmę. Ale łóżko proszę osobne i solidne

  9. #19

    Domyślnie

    Fajny pomysł, dziękuję za info. Ze swojej strony nie mam urlopu na taki wyjazd i żałuję nieobecności - bo lubię rozmawiać z pasjonatami rożnych sprzętów z każdej dziedziny (nie tylko fotografii). Pozdrawiam serdecznie.
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Dawka informacji. Bardzo ważnych. Zaraz koniec marca. Poproszę o pilne wpłaty, w ciągu kilku dni, najpóźniej w czwartek, bym miał to zaksięgowane w piątek, wtedy ja wypuszczam zaliczkę dla tych Domów Konesera.
    Wysłałem PW
    Zaszło parę zmian. Nie wiem co jest grane, ale zamiast listy rezerwowej to mamy braki. Ba, nie ma nie tylko 20, ale nie ma 15 osób. Jest 13 lub 14, chce spiritus ale nie wie czy może, podobna sprawa dotyczy Daniela. Czekałem na informacje od kilku osób, np od Wilka, był w Szwajcarii, wrócił, termin niestety ma zajęty. Nie będzie ekspresu do kawy i kostkarki lodu
    Z czego wynika mniej ludzi? Lokalizacja? Ładna. Odległość? Zobaczcie, połowa ludzi jest z Bydgoszczy. Warszawa wiadomo jest, Wrocław i Tomek jest zawsze, no i mamy Rzeszów i Londyn.
    Dam ogłoszenie na fejsa, że jest wolne miejsce na plener. Albo że są wolne dwa miejsca, bo jak nam Spirit i Daniel odpadną to co?
    Czyli musiałem zmienić liczebność grup - będzie 3 fotografów na modelkę. Zapomnijmy o modelu męskim. O stylistce też. Po prostu za mało ludzi się zrzuca na ekipę. Modelkom będę musiał zapłacić mniej niż rok temu, odwrotnie niż zamierzałem.
    Wysłałem PW z numerem konta (to samo) do 9 osób, pozostali nie są zarejestrowani na forum, wyślę im na messengerze.

    Anyth z rozpędu też ci wysłałem PW, niepotrzebnie. Mam Twoją wpłatę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-03-2023 o 20:36
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Jacka Plener wiosna 2023
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 26-03-2023, 20:32
  2. [ Portret ] Plener modelkowy - ach te oczy
    By wlopis in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-05-2008, 20:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •