Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Dystrybucja spoza Europy. Nr seryjny na Australię wskazuje.
    Co do tej klapki, mógł złamać choćby przy wymianie akumulatorka, wypadki się zdarzają (nie trzeba ściągać do montażu gripa).
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #22

    Domyślnie

    W drugim linku wyświetla się tylko rudzik

    Na zdjęciach nie widzę nic niepokojącego, przyjrzałbym się tylko na żywo dokładniej śrubkom na spodzie, czy aparat nie był rozkręcany i naprawiany. Ze zdjęć trudno wnioskować, może to nadmierna ostrożność.

  3. #23

    Domyślnie

    Ewentualnie ten https://www.olx.pl/d/oferta/nikon-d5...&sliderIndex=0

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    W drugim linku wyświetla się tylko rudzik

    Na zdjęciach nie widzę nic niepokojącego, przyjrzałbym się tylko na żywo dokładniej śrubkom na spodzie, czy aparat nie był rozkręcany i naprawiany. Ze zdjęć trudno wnioskować, może to nadmierna ostrożność.
    Tak miało być, bo poprosiłem o przykładowe zdjęcie z aparatu.

    Co do śrubek, to w moim D90 wyglądają na nieruszone, a raczej był rozkręcany gdyż w zeszłym roku był naprawiany mechanizm podnoszenia lustra, więc oczywiście przyjrzę się, ale nie wiem czy będę w stanie to ocenić.
    Ostatnio edytowane przez lukaszo85 ; 26-03-2023 o 00:43

  4. #24

    Domyślnie

    Na plus, że zdjęcia są lepsze, więc raczej niczego nie ukrywa. Szkoda, że nie ma ujęcia od strony zaślepek. Chociaż w tym modelu chyba nie było z nimi problemu.
    Na gumie widać lekkie zużycie (pod kciukiem) i to przetarcie też świadczy, że sporo był używany. Poprzedni wyglądał lepiej.

  5. #25

    Domyślnie

    Hmm... byliśmy umówieni na jutro na sprawdzenie aparatu, a dziś o 19:30 napisał, że przeprasza ale rezygnuje ze sprzedaży. Trzeba szukać dalej.

  6. #26

    Domyślnie

    Na pytanie o powód odpisał, że jeszcze będzie trochę używał tego aparatu.

    Byłem trochę podejrzliwy, ale może niepotrzebnie.
    Wrzuciłem w wyszukiwarkę to zdjęcie, które mi przysłał i w ten sposób trafiłem na flickr. Imię by się zgadzało, wg danych z EXIF obiektyw widoczny na zdjęciach na aukcji też oraz przebieg z foto z października 2022, który był nieco mniejszy niż ten aktualny z ogłoszenia.

    Szukam dalej. Może uda się gdzieś dorwać D500 z fajnym przebiegiem w dobrej cenie.

    Wszystkim, którzy się odezwali - dziękuję za pomoc.

  7. #27

    Domyślnie

    Znalazłem kolejny, droższy ale z mniejszym przebiegiem.
    Jak myślicie? Aparat na zdjęciach wygląda dobrze. Sprzedający jest z Pomorza, więc niestety odpada obejrzenie aparatu na żywo.
    https://allegrolokalnie.pl/oferta/ap...o-24-443-zdjec

    Ewentualnie oferta z OLX. Kusi cena za aparat z takim przebiegiem, na zdjęciach wygląda raczej dobrze. Sprzedający wystawia jako firma, jest NIP itd. w ofercie ma też inne aparaty i obiektywy. Opinie o sprzedającym - wg nich kupujący niby są bardzo zadowoleni, ale zdaje się, że nie ma jak sprawdzić co wcześniej sprzedawał i kto wystawiał oceny/opinie. No i o OLX opinie są fatalne jeżeli chodzi o dochodzenie swoich praw w przypadku gdy np. zamiast aparatu w pudełku będą ziemniaki albo aparat będzie uszkodzony.
    https://www.olx.pl/d/oferta/aparat-n...9-IDTG5zG.html

  8. #28

    Domyślnie

    Po zdjęciach jakie wstawił widać, że fotografem nie jest. Czyli aparat nie będzie zajechany Jeśli ma faktycznie taki przebieg to powinien być w świetnym stanie - trudno stwierdzić po tych zdjęciach.
    D610, D5300, Z30, dawniej: D90, D300, D700, też: C5D, C40D, C20D

  9. #29

    Domyślnie

    Mówisz o tym z pierwszego linku, czy drugiego?

    Z tym z pierwszego nawiązałem kontakt, poprosiłem o przykładowe zdjęcia i dostałem. Najnowsze jest z lipca 2022 i przebieg wtedy wynosił 21979.

  10. #30

    Domyślnie

    Ta oferta z OLX jest od człowieka handlującego sprzętem foto - myślę, że dba o swoją renomę. Aparat też wydaje się OK, a przebieg jest jednak 3x mniejszy. Może jakaś przesyłka z opcją sprawdzenia?
    D750 | D7100 | N80 | N 24-120/4 | N18-200 3,5-5,6 VRII| N28-105 3,5-4,5 | N 50/1,4D | T 17-35 2,8-4 | N 35/2D | S C100-400/5-6,3 | SB-600 | SB-800


Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Przesiadka z DX na FX
    By Prezes241 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 31-10-2016, 16:21
  2. Przesiadka z 18-105
    By kubek1976 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-08-2015, 15:11
  3. Przesiadka z D80 na...
    By gustaw79 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 21:02
  4. Przesiadka z D50
    By janek668 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-05-2011, 13:54
  5. Przesiadka z D60 na D2h
    By kuchar504 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 22-03-2010, 23:06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •