Close

Strona 11 z 45 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 449
  1. #101
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    Zamykać wątek i nie zakładać nowych o aparacie, na który czekaliście (śmy) latami, w dniu gdy pojawiły się oficjalne zdjęcia ? To co mamy robić, iść do kościoła i modlić się o mocną specyfikację techniczną ?

    Nikt niczego nie zamyka, to raz. Dwa: prosze pisac w JEDNYM wątku. 10 wątkow o D200 powoduje jedynie bałagan.

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    Zamykać wątek i nie zakładać nowych o aparacie
    Cichy, z człym szacunkiem. Tych wątków na forum było mnóstwo. Niestety - w chwili obecnej Szanowni Koledzy przerzucają się domysłami, jakimiś przypuszczeniami i swoim koncertem życzeń, który kompletnie nie ma wpływu na to, jaki będzie D200. Dlatego myślę że jest to bicie piany i tyle.

    Sam czekam na D200 i opinie na jego temat, natomiast śmieszne się staje po raz setny czytanie o tym, jak Mały Józio wyobraża sobie D200 i co by w nim chciał mieć.

    Podzielam oczekiwanie Was (nas) wszystkich na D200 - ale myślę że warto na forum pisać pewnie, sprawdzone lub przynajmniej wysoce prawdopodobne informacje a nie wchodzić w dyskusję starą jak świat - Nikon czy Canon, i to na poziomie prezentowanym w tym wątku.

    Został jeszcze tydzień - napijmy się wszyscy zimnej wody (albo wódki) i poczekajmy.
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  3. #103

    Domyślnie

    popieram kolege...
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  4. #104

    Domyślnie

    Bardziej byłem zdziwiony propozycją zamknięcia tego wątku niż byłem przeciwny otwieraniu nowych. Po prostu uważam, ze dyskusja nad tym, co się dziś pokazało jest zdrowa

    PS. Ciekawe, czy Canon zrobi cuś w podobie tego VR, czy poprzestaną na 24-105 IS.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    Ja osobiście się cieszę, że w końcu ujrzy światło dzienne D200. Od razu go biorę w łapy i testuję 18-200 VR Najbardziej mnie interesuje różnica kontrast/cienie/szumy w stosunku do D70.

    A sample z 5D podpinam na inny serwer:

    http://www.icpnet.pl/~jakub_c/foto/5dsample.jpg
    no dobra Cichy, muszę przyznać. Ten portrecik jest całkiem ok. Może przekonać do pewnych zastosowań tej puszki
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #106

    Domyślnie

    jesli to cos ma lampke.... taka jak mamy w d70 i d100.. to to pewnie jest 11 punktow z 3 lub o blada glowa z jednym punktem krzyzowym jak to mowia niektorzy... i stad lampka...

    szkoda ze nie ma AWB...oj szkoda..i zastanawia mnie tez ten 96% coverage i 0.9x wizjer... nie pameitam jak to sie odnosilo do tego co mam w d100


    takie tam przemyslenia,.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rave
    ten 96% coverage i 0.9x wizjer... nie pameitam jak to sie odnosilo do tego co mam w d100
    w d100 masz ok 95% i 0.8x pozdrawiam!

  8. #108

    Domyślnie

    no to skoro wizjer odrobinke wiekszy niz d100 z tych spekulacji.. oo oj dzizas nie bede widzial obiektow tylko same sensory... normalnie w pacmana sobie bede mogl zagrac.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  9. #109

    Domyślnie

    znalazłem wątek o D200 na cyberfoto:
    http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.ph...2f08d88960583b
    duże fotki

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pedros
    znalazłem wątek o D200 na cyberfoto:
    http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.ph...2f08d88960583b
    duże fotki
    tam to dopiero panowie bzdury pisza. 18-200 jako kit dla semi pro... 2600 za puszke ktora odbiega mocno mozliwosciami od d2hs... no po rozum do glowy.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

Strona 11 z 45 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •