Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    224

    Domyślnie Plecak kabinowy do Wizzair 40x30x20 Pilne !!!

    Witam , może ktoś poleci na szybko jakiś fajny plecak kabinowy o rozmiarach 40x30x20 do Wizzair na tzw. City break. Czy Cabin Zero to dobry wybór, może ktoś używa ?

  2. #2

    Domyślnie

    Wrzucaj linka, jeśli pytasz o konkretny sprzęt, inaczej to nie ma sensu.

    Używam od lat (link losowy)
    https://dronavista.pl/pl/akcesoria/1...manfrotto.html

    Latałem z nim co najmniej kilkanaście razy Wizzem, wymiary są zgodne, nigdy nie miałem problemu. Wchodzą nawet dwa nieduże aparaty z obiektywami, ostatnio np. pakowałem Sony A7RII plus 2-3 szkła i drona Mavic 2S.

  3. #3

    Domyślnie

    Używam Cabin Zero, ale najchętniej wtedy, kiedy na lotnisku wsiadam do wynajętego samochodu lub zostawiam go w hotelu.
    Ofkoz da się go nosić, ale bez większej przyjemności choć przy tym obciążeniu (do 10kg) problemu nie ma.
    Zaletą jest minimalny ciężar samego plecaka i idealne wykorzystanie dopuszczalnych rozmiarów. Mam ten plecak w dwóch rozmiarach i używam.
    Edit" @poste - link dla obeznanych nie jest potrzebny.
    A ponieważ zawsze pakuję aparat, to wrzucam go na wierzch plecaka w minimalistycznym neoprenowym kondoniku. I jak wiem, że będę chodzić z plecakiem, to przypinam PD Capture + najwęższy z pasków PD.
    Ostatnio edytowane przez Kojocisko ; 26-02-2023 o 17:43
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    224

    Domyślnie

    Pytam konkretnie o ten plecak
    https://equip.pl/product-pol-20231-P...ute-black.html

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Mam swój plecak foto Lovepro 400AW ale niestety przekracza zdeczka dopuszczalne wymiary...

  5. #5

    Domyślnie

    Jeszcze uwaga praktyczna - zwykle kłopotem (jeśli w ogóle) nie jest dokładny wymiar, tylko sztywność.
    Kolega od lat lata z plecakiem przekraczającym każdy wymiar, ale jest to plecak miękki i zwykle nie wypchany na full.
    Nigdy nie miał kłopotów. Jednym z moich plecaków CZ jest taki jak z linka tylko ceglany. Widziałeś, że taki w łatki jest poniżej 200zł?
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    224

    Domyślnie

    Dzięki, właśnie widzę ,że ten w łatki tańszy... może i warto na niego się zdecydować, zawsze to coś w kieszeni zostaje.

  7. #7

    Domyślnie

    Ale niby o co pytasz, bo wskazujesz plecak o wymaganych wymiarach jak na zero, masz jego parametry podane na stronie, więc ? Swoją drogą na zdjęciach dziewczyny, która ma go na plecach wygląda jakby miał większe wymiary, ale może to takie złudzenie.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    224

    Domyślnie

    Też mi się tak wydawało,że plecak ma większe wymiary niż podane patrząc na zdjęcie dziewczyny z plecakiem. Niestety mój plecak foto Lovepro Flipside 400AW ma 45cm wysokości, co prawda nie jest jakoś sztywny ale boję się kłopotów na lotnisku ,że nie zmieści się w stojaku, a Wizzair jest restrykcyjny.

  9. #9

    Domyślnie

    Generalnie to jest w ogóle plecak foto?

    Ups, faktycznie kolega o taki nie pyta. Błędnie założyłem, że o taki ktoś będzie pytał na forum bądź co bądź fotograficznym Jak ma odpowiednie rozmiary i pasuje to bierz, nie wypchasz to się zmieści. Ogólnie teraz jest większy luz w liniach, rzadko do kogoś czepiają się bagażu na bramkach (przynajmniej wedle moich obserwacji).

    Tymi 5 centymetrami w ogóle bym się nie przejmował, byle nie był wypchany. Nikt nie mierzy, tylko ewentualnie każą włożyć do stojaka-miarki. Mam taki trochę większy, też z nim latałem, mimo że przekracza wymiar także w liniach tradycyjnych (jako drugi podręczny obok kabinówki).

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cabin zero to nie plecak foto , ale planuję oczywiście do niego wrzucić bezlustro ze słoikiem i coś na dwudniowy wypad.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-05-2017, 13:37
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 11:49
  3. Small Planet Airlines - bagaż kabinowy
    By Majek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-08-2014, 22:10
  4. plecak foto - wizzair
    By hostman22 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 09:35
  5. Wizzair
    By severum in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-09-2007, 22:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •