Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Zakup lightrooma.

    Z planu fotograficznego kupuję wszystko czy tylko to co mnie interesuje ? Chcę Lrc + Ps bez chmury czy tak się da ?

    https://www.adobe.com/pl/creativeclo...GDB24&mv=other

  2. #2

    Domyślnie

    masz trzy plany:

    https://www.adobe.com/pl/creativeclo...GDB24&mv=other

    I wybierasz ten, który ci pasuje, np. ten bez chmury.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    Albo z 20GB, albo 1TB. Najtańszy plan (20GB Lr+Ps) przez Turcję to ok. 12 zł/mies. To cały czas działa.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  4. #4

    Domyślnie

    jak to zrobić? Trzeba konfigurować VPN i udawać, że jest się Turkiem, czy wchodzisz na bezczela na turecką stronę adobe i klikasz? Jakie są rozsądne metody płatności w lirach?

  5. #5

    Domyślnie

    @odzio Nie, nie udajesz Turka, tylko udajesz, że jesteś w Turcji w momencie zakupu. To zasadnicza różnica. Równie dobrze możesz to zrobić będąc tam na wakacjach. Wtedy widzisz region Turcja i ceny w lirach. Podpinasz kartę wielowalutową np. Revolut i tyle. Potem nie musisz korzystać już z VPN. Logujesz się na swoje konto i pobierasz oprogramowanie.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    @odzio Nie, nie udajesz Turka, tylko udajesz, że jesteś w Turcji w momencie zakupu. To zasadnicza różnica. Równie dobrze możesz to zrobić będąc tam na wakacjach. Wtedy widzisz region Turcja i ceny w lirach. Podpinasz kartę wielowalutową np. Revolut i tyle. Potem nie musisz korzystać już z VPN. Logujesz się na swoje konto i pobierasz oprogramowanie.
    A jeżeli wykupisz z regionu Tureckiego i np zrezygnujesz ze subskrybcji to czy ponowne oplacenie nadal bedzie w lirach czy już będę widoczny jako region w PL?
    Tak sie składa ze w przyszłym tygodniu bede w Turcji
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    black70 wysłałem PW
    FX

  8. #8

    Domyślnie

    patent komus zadzialal ? Bo juz dosc wiekowy jest. Mi odrzuca zarowno revoluta zwyklego jak i wirtualnego oraz standardowa karte z velo banku. Nie robie przez VPN, a jedynie zmieniam w adresie strony z pl na tr

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    patent komus zadzialal ? Bo juz dosc wiekowy jest. Mi odrzuca zarowno revoluta zwyklego jak i wirtualnego oraz standardowa karte z velo banku. Nie robie przez VPN, a jedynie zmieniam w adresie strony z pl na tr
    W sensie zakup "w Turcji"?

    Jeszcze około miesiąca temu działało ok (w sierpniu tak zakupiłem). Odpalony VPN, wybrany region Turecki i poszło. Zmęczyłem się nieco bo stronę obsługiwałem w języku tureckim i trochę niepewności miałem czy wszystko właściwie klikam. Ale dałem radę.

    Uwaga, po drodze trzeba było uważać bo w którymś momencie mnie pytał czy na pewno uważam Turcję za właściwy region i czy mnie nie przełączyć na stronę stosowniejszą. Chyba przy płatności ale nie poddałem się i wszystko zakończone sukcesem.

    Acha, płaciłem normalną kartą PKO. Pociągnęło mi już samo za kolejny okres i jak należy 12 zł

  10. #10

    Domyślnie

    kurde, to może przez to że miałeś ten VPN - ja tego nie mam niestety. A chyba darmowych VPN tak na chwile to nie ma.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. GeForce MX130 do Lightrooma?
    By jasiek52 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-12-2018, 11:26
  2. export z lightrooma
    By Luki1803 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-10-2015, 09:09
  3. Klawiatura do Lightrooma
    By jaroslaw.majcher in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 10:52
  4. wydruk z lightrooma 2
    By ulead in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-05-2010, 14:10
  5. Wersje Lightrooma
    By ratpaw in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 20:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •