Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Tele do zawodów pływackich

    witam wszystkich mam pytanie niedługo mam zawody pływackie mojego syna, długoogniskowych do tej pory nie używałem, skupiam się na Nikkor 80-200 2.8 ED NEW, chyba że macie inne sugestie jaki obiektyw się sprawdzi, Nie chcę wydawać dużo, jeśli chodzi o budżet, ponieważ być możeObiektyw będzie użyty kilka razy

  2. #2

    Domyślnie

    Nie lepiej wypożyczyć sprzęt w takim wypadku?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Nie lepiej wypożyczyć sprzęt w takim wypadku?
    Jedynie co mogę wypożyczyć, to Tamron 70-210 f/4, może źle określiłem kilka razy, po prostu zawsze moja zajawka to były obiektywy szerokie, więc doświadczenie tutaj zerowe, ale wiadomo że z biegiem czasu złapię wene to tele, więc to tak zabrzmiało ??

  4. #4

    Domyślnie

    To pożycz tego Tamrona i sprawdź czy Ci pasuje. Osobiście nie pchałbym się w starsze konstrukcje.

  5. #5

    Domyślnie

    W hali jak rozumiem? F4 to za ciemno będzie, f2.8 to minimum niestety. W zeszłym tygodniu fotografowałem w hali na lodowisku, dobrze oświetlonym zresztą, i żeby jako tako zamrozić ruch na 1/500s to ISO nie schodziło poniżej 6400 na f2.8.
    Marcin
    Aktualnie: Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5, Olympus M1X, OM-1, E-M5 MK III Poprzednio: Canon 1Ds, 1D MK III, 10D, 20D, 40D, 50D, 70D, 7D, 6D, 5D MK IV, EOS R, Sony Nex 5, A6000, A6500, A7 MK II, Fuji X-T4, Panasonic G9

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    To pożycz tego Tamrona i sprawdź czy Ci pasuje. Osobiście nie pchałbym się w starsze konstrukcje.
    Zapytam jutro o te szkielka, fajnie jakby mieli T 70-200 2.8 G2 ponoć fajne szkło i VC

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    W hali jak rozumiem? F4 to za ciemno będzie, f2.8 to minimum niestety. W zeszłym tygodniu fotografowałem w hali na lodowisku, dobrze oświetlonym zresztą, i żeby jako tako zamrozić ruch na 1/500s to ISO nie schodziło poniżej 6400 na f2.8.
    Dokładnie, i mam obawy czy te f/4 wyrobi, tudzież przy szerokich szkłach nie oporów sporo przymykać, jak mówię nie pracowałem nigdy z tele, więc...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Neil Zobacz posta

    Dokładnie, i mam obawy czy te f/4 wyrobi, tudzież przy szerokich szkłach nie oporów sporo przymykać, jak mówię nie pracowałem nigdy z tele, więc...
    Ja do wszelkich zawodów sportowych w hali na które chodziły moje dzieci używałem 70-200 f2.8 i tym obiektywem miałem najwięcej udanych zdjęć.
    Próbowałem też stałek 135mm f1.8 i 35 f1.2, ale to nie było to, albo za krótko, albo za szeroko, albo coś ucięte. Do tego typu reportażu jednak zooom to najlepsza opcja.
    Marcin
    Aktualnie: Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5, Olympus M1X, OM-1, E-M5 MK III Poprzednio: Canon 1Ds, 1D MK III, 10D, 20D, 40D, 50D, 70D, 7D, 6D, 5D MK IV, EOS R, Sony Nex 5, A6000, A6500, A7 MK II, Fuji X-T4, Panasonic G9

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [Kolarstwo] Zdjęcia z zawodów rowerowych
    By ankaw in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-03-2015, 22:42
  2. [ Sport ] Kilka z zawodów motocrossowych
    By Raulo in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 03:33
  3. [ Przyroda ] z zawodów za stodołą
    By Kasandra in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 23:20
  4. [ Reportaż ] 7 zawodów
    By Chat in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-03-2009, 23:45
  5. [ Reportaż ] Reportażyk z zawodów konnych
    By CYMRU in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 11:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •