Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Tele do zawodów pływackich

    witam wszystkich mam pytanie niedługo mam zawody pływackie mojego syna, długoogniskowych do tej pory nie używałem, skupiam się na Nikkor 80-200 2.8 ED NEW, chyba że macie inne sugestie jaki obiektyw się sprawdzi, Nie chcę wydawać dużo, jeśli chodzi o budżet, ponieważ być możeObiektyw będzie użyty kilka razy

  2. #2

    Domyślnie

    Nie lepiej wypożyczyć sprzęt w takim wypadku?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Nie lepiej wypożyczyć sprzęt w takim wypadku?
    Jedynie co mogę wypożyczyć, to Tamron 70-210 f/4, może źle określiłem kilka razy, po prostu zawsze moja zajawka to były obiektywy szerokie, więc doświadczenie tutaj zerowe, ale wiadomo że z biegiem czasu złapię wene to tele, więc to tak zabrzmiało ??

  4. #4

    Domyślnie

    To pożycz tego Tamrona i sprawdź czy Ci pasuje. Osobiście nie pchałbym się w starsze konstrukcje.

  5. #5

    Domyślnie

    W hali jak rozumiem? F4 to za ciemno będzie, f2.8 to minimum niestety. W zeszłym tygodniu fotografowałem w hali na lodowisku, dobrze oświetlonym zresztą, i żeby jako tako zamrozić ruch na 1/500s to ISO nie schodziło poniżej 6400 na f2.8.
    Marcin
    Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5, Fujifilm XH2 / XH2S

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    To pożycz tego Tamrona i sprawdź czy Ci pasuje. Osobiście nie pchałbym się w starsze konstrukcje.
    Zapytam jutro o te szkielka, fajnie jakby mieli T 70-200 2.8 G2 ponoć fajne szkło i VC

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    W hali jak rozumiem? F4 to za ciemno będzie, f2.8 to minimum niestety. W zeszłym tygodniu fotografowałem w hali na lodowisku, dobrze oświetlonym zresztą, i żeby jako tako zamrozić ruch na 1/500s to ISO nie schodziło poniżej 6400 na f2.8.
    Dokładnie, i mam obawy czy te f/4 wyrobi, tudzież przy szerokich szkłach nie oporów sporo przymykać, jak mówię nie pracowałem nigdy z tele, więc...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Neil Zobacz posta

    Dokładnie, i mam obawy czy te f/4 wyrobi, tudzież przy szerokich szkłach nie oporów sporo przymykać, jak mówię nie pracowałem nigdy z tele, więc...
    Ja do wszelkich zawodów sportowych w hali na które chodziły moje dzieci używałem 70-200 f2.8 i tym obiektywem miałem najwięcej udanych zdjęć.
    Próbowałem też stałek 135mm f1.8 i 35 f1.2, ale to nie było to, albo za krótko, albo za szeroko, albo coś ucięte. Do tego typu reportażu jednak zooom to najlepsza opcja.
    Marcin
    Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5, Fujifilm XH2 / XH2S

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [Kolarstwo] Zdjęcia z zawodów rowerowych
    By ankaw in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-03-2015, 22:42
  2. [ Sport ] Kilka z zawodów motocrossowych
    By Raulo in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 03:33
  3. [ Przyroda ] z zawodów za stodołą
    By Kasandra in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 23:20
  4. [ Reportaż ] 7 zawodów
    By Chat in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-03-2009, 23:45
  5. [ Reportaż ] Reportażyk z zawodów konnych
    By CYMRU in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 11:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •