Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Flarexy

  1. #1

    Domyślnie Flarexy

    Pogoda za oknami od tygodnia taka, że trzeba dorzucić ognia do pieca

    1. Siakiś feniks



    2.



    3. Herek w akcji



    4.



    5. Latający Holendrzy



    6.



    7. W tym towarzystwie nasz Migoś stawia raczej na ilość niż na jakość ...





    Generalnie wszystko strzelane z ręki budżetowym combo D7200 + Sigma 150-600 Sport. Za jakość automatycznie skalowanych w dół miniaturek autor(a) nie ponosi...
    Miłośników pełnej rozdzielczości zapraszam na https://500px.com/p/boguckimarcin?view=photos
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne to pierwsze ujęcie Pumy, super perspektywa.
    Dałbym ciutkę, ale to ciutkę szerzej, by poprawić kompozycję.
    Reszta kadrów też przyciąga uwagę - momenty świetne.
    Obserwuję Twoje prace od kilku ładnych lat i bardzo podoba mi się progres jaki wykonałeś. Z typowo spottersko-dokumentalnych ujęć do naprawdę dobrych, artystycznych kadrów, które oglądam z przyjemnością. Moje gratulacje. Tak trzymać!

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Frodo! Wierz mi, dużo to dla mnie znaczy.
    W takim towarzystwie jak Ty i spółka poprzeczka postawiona jest tak wysoko że człowiek musi się rozwijać aby móc pokazać coś bez wstydu. Ale faktycznie daleko odszedłem już od obróbki typu przyciachanie kadru i gotowe
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  4. #4

    Domyślnie

    Mori, nic nie musisz.
    Ty po prostu czujesz potrzebę i chcesz się rozwijać.

    Serdeczności
    Frodo

  5. #5

    Domyślnie

    Fakt, czuję że muszę bo to mnie napędza.
    To jeszcze jedna świeżynka (znaczy teraz obrobiona bo trzaskana z półtora roku temu).

    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •