Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Zabawa w RAWki 1/2023

    Dobry wieczór!


    Sprawdźmy, co działo się w ostatniej edycji RAWek

    Ostatnią edycję wygrał @Kojocisko, wpadł, zrobił swoje i wyszedł, pozostawiając pył po przeciwnikach

    Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję za udział.

    W edycji nr 29/2022 wzięło udział 16 RAWkowiczów a zagłosowało 35 osób.
    Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i zaangażowanie !

    Zwycięzcą całego cyklu zabaw zostają

    @Rafaello666 - GRATULACJE!!!
    oraz
    @Bartek - GRATULACJE


    Swoją drogą pierwszy raz jak tu jestem chyba jest remis w całym cyklu, choć pamięć ultna jest, mogę się mylić



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Podsumowanie_29_2022_popr.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	191,0 KB
ID:	69093








    Startujemy nowy cykl zabaw. Potrwa on 10 edycji i zakończony zostanie oczywiście podsumowaniem w tabelkce.

    Postanowiłem przeznaczyć na skromny upominek nagrodę dla zwycięzcy cyklu, w postaci książki (Wydanie III jak na zdjęciu):

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	swf.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	69058

    Powodzenia





    Proszę pamiętać o prawidłowym rozmiarze zdjęć AKTUALNIE: 1600 - dłuższy bok dla zdjęcia poziomego. Dla zdjęcia pionowego: 1200 - dłuższy bok...Proszę nie przesyłać prac mniejszych (z zachowaniem rozmiarów wynikających z formatów oczywiście )
    Szczegóły i FAQ w regulaminie.

    REGULAMIN: LINK

    Termin nadsyłania prac mija 11.01.2023 o godzinie 21:30 (środa)


    Głosowanie i komentarze w odrębnym wątku
    Wyłonienie zwycięzcy potrwa 3 dni, natomiast ewentualna dogrywka - 1 dzień


    Autorem nadesłanego RAWka jest: @poste

    Plik DNG ( DJI Air 2S ) do pobrania: Załącznik 69061








    W razie problemów z pobraniem pliku, proszę o PW.

    Pliki JPG proszę oznaczać swoim nickiem.


    Pamiętajcie żeby prace wysyłać na nasz standardowy adres: pojedynki.nikoniarze@gmail.com

    Zastrzeżenia do obróbki: Dozwolone wszystko co w regulaminie


    ZDJĘCIE POGLĄDOWE:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0497-1.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	898,7 KB
ID:	69060


    Czas ..... start !


    @Jacek_Z - Poprosimy o belkę
    .
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 05-01-2023 o 22:59
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #2

    Domyślnie

    Oj, to mnie zaszczyt dopadł. Prawdziwy konkurs wygrałem!!! Bardzo dziękuję za wszystkie głosy w całym cyklu. Zabawa wciągająca. @Bartek, niewiele brakowało. Jeszcze raz gratki dla wszystkich zabawowiczów i wyrazy uniżonej wdzięczności dla kierownika zabawy za jej prowadzenie, pomimo prądów zdradliwych i ścieżek zawiłych
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  3. #3

    Domyślnie

    Pozwolę sobie od czasu do czasu zaburzyć zabawę wysyłając swoją pracę, zrobię to trzy razy w ciągu cyklu, tak dla dramaturgii

    Rafaello666 to była ostra wymiana zdań, na ostatniej prostej puściłeś nitro, gratki raz jeszcze.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Pozwolę sobie od czasu do czasu zaburzyć zabawę wysyłając swoją pracę, zrobię to trzy razy w ciągu cyklu, tak dla dramaturgii

    Rafaello666 to była ostra wymiana zdań, na ostatniej prostej puściłeś nitro, gratki raz jeszcze.
    Największym szokingiem dla mnie było, to, że spodobała się moja obróbka zdjęcia z modelką. No nic, trza się brać za tego rawka. Samo się nie zrobi
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  5. #5

    Domyślnie

    Samo się nie zrobi, to prawda

    Ja nadal testuje Topaz VS DXO, Topaz Photo AI jak i DxO pureraw2 ogarniają RAWy. Topaz za każdym razem wychodzi słabiej, mimo, że ma opcję poćwiczenia suwakami ręcznie....

    Zmienia się też kolorystyka...

    DxO po lewej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_3.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	675,6 KB
ID:	69063
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafaello666 Zobacz posta
    ... ... ... @Bartek, niewiele brakowało. ... ... ...
    Oczywiście gratuluje zwycięstwa! Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1f377a.png
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	8,1 KB
ID:	69084
    Gdyby Kierownik zaliczył mi opis w 28 edycji to mielibyśmy remis, (żadnych pretensji) ale odkuje się w następnym cyklu choć czasu na zabawę rawkami (a nawet i na fotografowanie) ostatnio mi ciągle brakuje to staram się jak tylko mogę uczestniczyć.
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek Zobacz posta
    Oczywiście gratuluje zwycięstwa! Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1f377a.png
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	8,1 KB
ID:	69084
    Gdyby Kierownik zaliczył mi opis w 28 edycji to mielibyśmy remis, (żadnych pretensji) ale odkuje się w następnym cyklu choć czasu na zabawę rawkami (a nawet i na fotografowanie) ostatnio mi ciągle brakuje to staram się jak tylko mogę uczestniczyć.
    No i oczywiście, że powinien zaliczyć, ale jest ślepy i ma sklerozę, masz opis i jest w odpowiednim czasie, a w tabelce niet. Co daje nam DWA PIERWSZE MIEJSCA!
    Przydałby się tutaj mi jakiś automat, ale forum nie ma takiego API, żebym mógł sobie z automatu ściągać potrzebne cyferki w odpowiednie pola ech....
    Wieczorem poprawię tabelkę, podmienię i poprawię podsumowanie

    To ten, no.... chyba pozostaje póki co pogratulować obu zwycięzcom?

    (ale wtopa ... :/)
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta

    To ten, no.... chyba pozostaje póki co pogratulować obu zwycięzcom?
    no to gratulacje panowie, ja też zaskakująco dla siebie całkiem wysoko, więc dziękuję za wszystkie głosy oddane na moje próby
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    No i oczywiście, że powinien zaliczyć, ale jest ślepy i ma sklerozę, masz opis i jest w odpowiednim czasie, a w tabelce niet. Co daje nam DWA PIERWSZE MIEJSCA!
    Przydałby się tutaj mi jakiś automat, ale forum nie ma takiego API, żebym mógł sobie z automatu ściągać potrzebne cyferki w odpowiednie pola ech....
    Wieczorem poprawię tabelkę, podmienię i poprawię podsumowanie

    To ten, no.... chyba pozostaje póki co pogratulować obu zwycięzcom?

    (ale wtopa ... :/)
    No to jak nic, musisz jakąś dogrywkę zrobić.

    I gratki dla najlepszych.







    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Pozwolę sobie od czasu do czasu zaburzyć zabawę wysyłając swoją pracę, zrobię to trzy razy w ciągu cyklu, tak dla dramaturgii

    Rafaello666 to była ostra wymiana zdań, na ostatniej prostej puściłeś nitro, gratki raz jeszcze.
    O, widzę że zaplanowałeś już sobie wygrać trzy razy.....

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    No i oczywiście, że powinien zaliczyć, ale jest ślepy i ma sklerozę, masz opis i jest w odpowiednim czasie, a w tabelce niet. Co daje nam DWA PIERWSZE MIEJSCA!
    Przydałby się tutaj mi jakiś automat, ale forum nie ma takiego API, żebym mógł sobie z automatu ściągać potrzebne cyferki w odpowiednie pola ech....
    Wieczorem poprawię tabelkę, podmienię i poprawię podsumowanie

    To ten, no.... chyba pozostaje póki co pogratulować obu zwycięzcom?

    (ale wtopa ... :/)
    Sebastian nic nie poprawiaj zostaw jak jest, odkuje się w następnym cyklu.
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 74 ;)
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-03-2015, 12:04
  2. Zabawa w RAWki nr 59
    By pszemson in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 13-06-2014, 19:39
  3. Zabawa w RAWki nr 58
    By pszemson in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-05-2014, 18:29
  4. Zabawa w RAWki nr 57
    By pszemson in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2014, 20:23
  5. Zabawa w RAWki nr 56
    By pszemson in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 23:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •