Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    a ja myslalem ze tylko mi sie takie przygody zdarzaly i nikt mi wierzyl nie bedzie jak opowiem
    scena od klienta, mamy brief, na briefie mnostwo rozrzuconych czekoladowych "lollypopsow" w roznych posypkach, ogolnie duzo i superkolorowo, barbie stajl pelna geba. Jade do klienta po odbior produktu bedacego glownym bohaterem, uzgodnilismy ze 40-50szt powinno wystarczyc. Klient do mnie wychodzi z 3 (slownie trzema) lizakami, z czego jeden lekko uszkodzony i pyta "reszte zjadla zaloga, ale zrobicie cos z tego, prawda?"
    Powiem tak ... Im większe zadęcie przed zdjęciami tym gorzej na zdjęciach. Ale wymagania by z desek i sznurka zrobić Titanica

  2. #22

    Domyślnie

    Przeważnie jest tak, że jak jest naprawdę ciężko to zdjęć nie robię. To poniższe powstało już po wszystkim i miało być/i jest tylko taką przypominajką.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	OrtlerSWJA10146.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	5,48 MB
ID:	69150

    Naszym celem było Gran Zebru, chceliśmy zjechać spod szczytu. Tam jest taki układ, że spod końcowego gołoborza tuż pod szczytem jest szerokie, strome pole z epickimi widokami. Do tego pola dochodzi się wąskim, stromym kuluarem. Pokonaliśmy go w rakach ale wyżej zrobiła się kompletna dupuwa, więc zapadła decyzja o powrocie. Trzech kolegów, zgodnie z rozsądkiem, powiedziało, że schodzi z buta (czyli raków). My dwaj postanowiliśmy zjechać. Mój towarzysz gdzieś w połowie stracił nartę, na szczęście wyhamował i dalej drogę kontynuował z buta. Zostałem sam, i był to jeden z najbardziej stresujących zjazdów w życiu, bo to były wąskie lodowe rynny, stromo jak cholera, ja w leciutkim sprzęcie, na turowych deskach. Konfiguracja o tyle nieprzyjemna, że w razie upadku było duże prawdopodobieństwo wylądowania na skałach. Jakoś dotarłem na dół, koledzy już czekali i zgotowali mi owację. A ja wyciągnąłem aparat i zrobiłem sobie autoportret aby uwiecznić mój ambiwalentny stan.

    Nawiasem mówiąc to już jest końcowy "dość płaski" odcinek (co możecie ocenić po zboczu ) wyżej było dużo stromiej.

  3. #23

    Domyślnie

    Plener "Jackowy"
    Rozkminiamy z Hesją ( i o ile dobrze pamiętam z Anihilem ) zalety teleobiektywów 750mm ze światłem f40 gdy jedna z modelek przyholowała Jacka do chwilowo "naszego pokoju" i poskarżyła się
    "Jaaaceeek.... a oni nie chcą robić mi zdjęć" - mina Jacka przekonała nas że należy przestać analizować aberracje sferyczne 750mm i udaliśmy sie na zdjęcia.
    Niestety w czasie eksploracji zrujnowanego budynku usłyszałem że druga ekipa jest tuż obok a że niestety przypadkowo znalazł się obok nas także drugi obiektyw 750mm to w przypływie miłości bliźniego żem zaatakował modelkę

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC6170_DxO.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	208,1 KB
ID:	69173

    Nie wiem kto zrobił zdjęcie ale uważam że jest najlepszym zdjęciem plenerowym
    (jeżeli pomieszałem plenery to przepraszam analiza aberracji bywa męcząca)

  4. #24

    Domyślnie

    Informacja pomocna do interpretacji zachowania modelki: czy miałeś Pan na sobie przepaskę biodrową (czy inne odzienie, które Artyści noszą) czy też występowałeś Pan sauté?

  5. #25

    Domyślnie

    Absolutnie byłem grzeczny czyli ubrany (no bez koszulki)

  6. #26

    Domyślnie

    i temat umarł
    lepsza jest jest masturbacja szkłami
    Tak ze 20 lat temu byłem na imprezie znacznie młodszych ludzi
    Dziwnie się czułem - taki dziaders
    Ale w pewnym momencie w kuchni(chyba) usłyszałem rozmowę która mnie zainteresowała i rozbawiła jednocześnie. Dotyczyła pozowania.
    Dziewczyna z pełną stanowczością twierdziła ze pozowanie nago nie byłoby dla niej problemem. Po którymś takim zapewnieniu wkroczyłem i oświadczyłem ze w takim razie fajnie sie składa bo mam studio i zapraszam

  7. #27
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    O. Ciekawy wątek. Muszę znaleźć jedno zdjęcie to też opowiem historię.
    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Plener "Jackowy"
    Rozkminiamy z Hesją ( i o ile dobrze pamiętam z Anihilem ) zalety teleobiektywów 750mm ze światłem f40 gdy jedna z modelek przyholowała Jacka do chwilowo "naszego pokoju" i poskarżyła się
    "Jaaaceeek.... a oni nie chcą robić mi zdjęć" - mina Jacka przekonała nas że należy przestać analizować aberracje sferyczne 750mm i udaliśmy sie na zdjęcia.
    Niestety w czasie eksploracji zrujnowanego budynku usłyszałem że druga ekipa jest tuż obok a że niestety przypadkowo znalazł się obok nas także drugi obiektyw 750mm to w przypływie miłości bliźniego żem zaatakował modelkę

    Nie wiem kto zrobił zdjęcie ale uważam że jest najlepszym zdjęciem plenerowym
    (jeżeli pomieszałem plenery to przepraszam analiza aberracji bywa męcząca)
    Plener w Wymysłowie (Paradizo) czerwiec 2016. Na zdjęciu jest Sylwia i to nie ona sie skarżyła, tylko Paulina, której wreszcie zrobiono makijaż, ubrała się (jak to brzmi ) i czekała na fotografów.
    Normalnie to fotografowie czekają aż się modelka ubierze (jak wiadomo kobiety już tak mają, że to trochę trwa).
    Teleobiektywów o pojemności 500 - 750 ml i ogniskowej 40% było tam więcej i panowie jakoś się nie mogli od nich oderwać albo raczej dali do zrozumienia modelce, że skoro oni czekali na nią to ona tez może poczekać na nich.

    Ja z tego pleneru zapamiętałem sesje Izy, o 6 rano, opłacilismy stajennego by wyprowadził konia i mieliśmy (ci co wstali) sesje amazonki (nagiej).
    No i Leszek. Stojąc po pas w wodzie, w zakolu rzeki Brdy, na szyi wisiał mu Canon 1D z 70-200 podtrzymywał blendę. No i nagle grunt pod nogami mu zniknął, ale zdążył chwycić tego Canona i unieść go nad głowę. Aż się spocił w tej wodzie bo to nie był tani sprzęt. Co mi przypomniało moją przygodę na Sardynii. W ręku miałem Mamiyę RZ, stałem w wodzie, chciałem przejść na sąsiedni kamień ale ... okazało się że ten kamień jest tak z 0,5 m głębiej niż myślałem. Woda była nieprawdopodobnie klarowna. Też zdążyłem

    Tak w ogóle to było wiele pamiętnych akcji, ciekawszych niż ta (sorry). Plener w Centrum Molo i sesja w korytarzu, z rzutnikiem i z 4 modelkami. Albo w Łebie - kurczaczek czyli Emilia i jej powrót z sesji z plaży. I wiele, wiele innych.
    Wydałem dwa albumy z plenerów. Fotoksiążki, znaczy się, każdego sztuk 1

    Wracając do fafniaka. Lubi pozować i ma całą galerię świetnych zdjęć plenerowych, backstage znaczy się. Właściwie to go kiedyś zapytałem, czy mogę to wrzucić na forum i się zgodził. Ale jakoś zapomniałem. Wrzucić?
    Ale bym musiał to w dziale akt, bo same gołe laski sie koło niego kręcą
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 01-02-2023 o 03:14
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #28

    Domyślnie

    Nie wiem czy autorowi wątku chodziło o to żeby "jego zdjęcia" wrzucać.
    Ale dawać je. Z odpowiednim tytułem i linkiem tutaj, żeby nie przeoczyc

    Gremium oceni czy model pozuje tak dobrze jak fotografuje.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #29
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Niech potwierdzi. Ale jak wspomniałem to bym nie umieścił tu, tylko w dziale akt.
    Tak w ogóle to chciałem wiosną wrzucić duże backstage nie tylko z ostatniego pleneru. Bo jest na plenerach troche osób z tego forum, a na forum prawie nie ma o nich informacji czy relacji. Czasami nawet nie zdąże zrobić belki z info o kolejnej imprezie. Obiecałem sobie, że teraz rozpuszczę tu wici, a taki wątek z backstage będzie zachętą.

    Model pozuje fantastycznie, zapewniam. Jak nie pozuje to też super wychodzi. Są jego foty jako reżysera. Albo taki tryptyk on z Angeliką, wodzianką od Wojewódzkiego.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #30

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Historia jednego zdjęcia z oblężonego Sarajewa
    By Kojocisko in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2022, 19:47
  2. historia jednego pocałunku;)
    By imonmati in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 18-11-2010, 13:59
  3. [ Krajobraz ] Historia jednego mola
    By loki_p in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 09-08-2008, 15:31
  4. [ Krajobraz ] Historia jednego wschodu.
    By Nostromo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-08-2008, 00:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •