Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1

    Domyślnie Zadania Tematyczne #203 - ⛄❄ Mroźno ❄⛄

    Witajcie.

    Zaczynamy kolejną edycję Waszej ulubionej Zabawy.


    Temat został wymyślony przez @Rafaello666, a brzmi on:
    "Mroźno"
    Czas: 27.12- 21:00. <- wydłużony.
    Głosowanie też zostanie wydłużone, do 2go stycznia, dogrywka (której lepiej, żeby nie było)- 1 dzień.
    Prace proszę wysyłać na maila: tematyczne.nikoniarze@gmail.com

    Regulamin.
    <- NOWY!

    Informacja: zdjęcia przesłane od osób nie będących użytkownikami Forum, NIE będą brane pod uwagę w głosowaniu.


    I pamiętać o rozmiarach!

    INFO, ważne, czytać. Minimalny rozmiar to 1600 (poziom) x 1200 (pion), czyli jak w Kreciogrodzie.
    To tak, żebyście się nie mylili przy eksporcie zdjęć.
    INFO, ważne, czytać cześć druga: nie zapomnijcie się podpisać. O.
    INFO, ważne, czytać cześć trzecia: NIE ZOSTAWIAĆ ZNAKÓW WODNYCH NA ZDJĘCIACH! No.

    @Jacek_Z belkę poproszsz... Długą i zmarzniętą.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #2
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Zrobiona.

    Mam pomysła
    Bywają kłopoty z wymyśleniem tematu. Temat Helloween był ogłoszony ciut późnawo. Termin zbierania zdjęć do aktualnego temat plus głosowanie nad nim oznacza, że kolejny konkurs ruszy 2-3 stycznia.
    To tak na wypadek, gdyby ktoś chciał zapodać temat Wigilia (albo Sylwester). To może szefie zaproponuj odgórnie by kolejnym tematem była Wigilia, albo choinka, może świąteczne oświetlenie - miasta mają fajne iluminacje?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Parę lat temu był świąteczny temat. Ogłoszony przed świętami, ze sporym zapasem. Skończyło się to niewiele lepiej, niż przy Halloween. ¯\_(ツ)_/¯

    Temat mogę zasugerować (co już się zdarzyło), ale nie chcę narzucać.

    Co do światełek... Sporo miast teraz oszczędza na energii, nie wiem, czy tak oświetlone, jak w ubiegłych latach będą.
    Ostatnio edytowane przez OjTam ; 17-12-2022 o 02:38
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #4
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    I tak 9x% prac wlatuje w ostatnich 24 a nawet 12h przed końcem zabawy. Tak było w minionej edycji.

    Idąc dziś do roboty bulwarem myślałem, że może cosik przymroziło. Dupa tam, nic nie zamarznięte nawet zimno nie było chociaż na minusie.

  5. #5
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    I tak 9x% prac wlatuje w ostatnich 24 a nawet 12h przed końcem zabawy.
    To normalne, ale to nie znaczy, że je zrobiono ostatniego dnia. Jesli tak, to są zdjęcia robione troche na siłę, by wziąć udział w konkursie. Większość zdjęć to raczej przekopywane archiwa. Wiedząc zawczasem o temacie, który daje sporo możliwości można zrobić sporo ciekawych ujęć.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #6
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Teoretycznie masz racje Ale tu pojawia się praktyka i lata siedzenia w zabawie. Zapomniałem, nie zdążyłem, nie wiedziałem itd. I wtedy tu, cały na biało wchodzi punkt z kopaniem w archiwum i wysyłaniem za pięć dziewiąta I kwadratowe koło się zamyka.

    Zobacz ile prac wlatuje jak jest zabawa okrągła z kilkoma tematami do wyboru. Też garstka. A już jest w czym przebierać i większa szansa, że temat przypasuje

  7. #7

    Domyślnie

    Ludzie często mają słomiany zapał. Pewnie niektórzy mają też pewne obawy w zaprezentowaniu swojej twórczości. Ja, na razie wciągnąłem się w rawki i tematyczne. Mam nadzieję, że mi tego zapału wystarczy. Jak przełamię w sobie lęk przed popełnieniem błędu i spieprzeniem posta, to może jeszcze zacznę typować foto miesiąca. Robiłem to dwa razy i mimo otrzymanej instrukcji, zawsze coś zawiodło Oczywiście, pracę prześlę. Tym bardziej, że sam zapodałem temat. Mam sporo mroźnych kadrów, z różnych wycieczek, więc muszę przejrzeć moje... archiwum.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  8. #8

    Domyślnie

    Też mam mroznych trochę, ale detale. W sumie musiałbym odświeżyć ta część szuflady....
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Też mam mroznych trochę, ale detale. W sumie musiałbym odświeżyć ta część szuflady....
    Mogę Ci jakiegoś rawa odstąpić za browara. Ale trochę gorszego, niż sam wrzucę
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafaello666 Zobacz posta
    Mogę Ci jakiegoś rawa odstąpić za browara. Ale trochę gorszego, niż sam wrzucę
    Za późno
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zadania Tematyczne #162
    By Dex in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 30-08-2021, 21:09
  2. Zadania Tematyczne #14/20 - Most.
    By OjTam in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 21:11
  3. Zadania Tematyczne #6/20 - Las
    By OjTam in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 14-03-2020, 22:06
  4. Zadania tematyczne No. 36 - 1,3,5,7
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 383
    Ostatni post / autor: 08-09-2016, 22:19
  5. Zadania tematyczne No. 11 - GRA
    By anette05 in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 03-06-2015, 18:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •