Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za rady. Kontaktowałem się z serwisem w Śródmieściu, przekierowali mnie na ul. Dolną. Wysłałem fotki i czekam na opinie.
    Testowałem 2 laby i taki sam odsetek zdjęć zepsutych. Ostatnie zdjęcia z labu chyba znanego w Warszawie.

  2. #22

    Domyślnie

    Lustro Ci zwalnia. Migawka w tym aparacie jest w poziomym przebiegu.

  3. #23

    Domyślnie

    Trafiłem do serwisu na Grzybowskiej. Pierwsze testy pokazały że powyżej 1/500 aparat nie trzyma czasów i lustro przy trybie B samo opada. Pan serwisie bardzo niechętnie podjął się próby pewnych drobnych regulacji. Na większe naprawy się nie zgadza. Chyba muszę znaleźć kogoś specjalizującego się w F3.

  4. #24

    Domyślnie

    Zanieś do Studio5s

  5. #25
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez garnus Zobacz posta
    .. Pierwsze testy pokazały że powyżej 1/500 aparat nie trzyma czasów i lustro przy trybie B samo opada....
    Opada nie tylko przy czasie B, no bo pokazałeś m.in portrety, a przy portretach to raczej czasu B nie uźywałeś
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Opada nie tylko przy czasie B, no bo pokazałeś m.in portrety, a przy portretach to raczej czasu B nie uźywałeś
    Jasne, na trybie B po prosty to widać. Czekam jeszcze do jutra na serwis na Grzybowskiej. Z Studio5s jestem umówiony ewentualnie po świętach ale z racji braku części nie zapowiada się kolorowo.

  7. #27
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Z częściami pewnie będzie problem. Może trzeba poszukać dawcy organów? Może jakieś serwisy mają takie "zapasy".
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #28

    Domyślnie

    Cześć, i jak tam zakończyła się historia naprawy?
    Sam właśnie kupiłem f3 w bardzo dobrym stanie i mogę go zwrócić w ciągu 30dni. Więc chciałbym oddać go gdzieś na sprawdzenie i ewentualną regulację migawki.
    Wysłałem kilka maili i zobaczymy czy ktoś gdzieś w Polsce jeszcze świadczy takie usługi.

    Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coolzizi Zobacz posta
    Cześć, i jak tam zakończyła się historia naprawy?
    Sam właśnie kupiłem f3 w bardzo dobrym stanie i mogę go zwrócić w ciągu 30dni. Więc chciałbym oddać go gdzieś na sprawdzenie i ewentualną regulację migawki.
    Wysłałem kilka maili i zobaczymy czy ktoś gdzieś w Polsce jeszcze świadczy takie usługi.

    Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka
    Historia trwa...
    Próbuję wybadać kiedy dokładnie pojawia się problem. Wywołałem z 2 rolki kolorowe i 0 problemu
    Ogólnie problem jest taki, że gdzie nie dzwonie to jak mówię F3 to słysze "Panieee............drogo..........dużo czasu............po co?"

  10. #30

    Domyślnie

    No i miałem dzisiaj zanieść rolkę do wywołania i film się urwał i nie dało się zwinąć.
    Kur..

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Który obiektyw wybrać Yongnuo 50mm f1.4 czy Nikon 50mm f1.8
    By czarny_281 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-10-2021, 13:15
  2. Sigma 17-50mm f/2.8 z Nikonem D750
    By astaz3l in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-07-2020, 20:35
  3. Dylemat Sigma 17-50mm 2.8 Nikon 18-105mm Nikon 50mm
    By Quality988 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-07-2018, 00:02
  4. nikkor 50mm 1,4G problemy z AF
    By remnaj in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 11:50
  5. Canon Lens FD 50mm 1:1.4 z Nikonem
    By xp3r in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 19:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •