Close

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 100

Wątek: Sezonowo

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edytarice Zobacz posta
    Ok, to zapodam wiecej powodow do marudzenia i wybrzydzania

    19. Moje ulubione kolory przed wschodem slonca. Bardzo klimatyczny poranek. Lodki nie chcialy do kadru wplywac i kadr nie chcial za lodkami latac zeby sie inaczej ustawialy bo tak wlasnie pasowalo i tak mialo byc
    No ale jak marudzić, jak nie wolno na łódki? A na boje można? Fajny kadr i łódki są w bezpiecznym miejscu, jak dla mnie.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  2. #52

    Domyślnie

    Kadr jest zdecydowanie za "ciężki" z jednej strony. Mimo że tak miało być.

  3. #53

    Domyślnie

    no dobra, byl crop a tutaj jest calosc jak ktos jest zainteresowany obrazu : https://www.edytaricephotography.com/p/99276gds

    Zrobie caly set jak znajde chwile, bo musze wylapac najlepsze pod publikacje i potrzebuje pomocy w wyborze !

  4. #54

    Domyślnie

    Piękne zdjęcie, choć kadrowo też mi zgodnie z prowokacją brakuje prawej strony zwłaszcza, że było z czego dołożyć

  5. #55

  6. #56

    Domyślnie

    Bardzo lubię Twoje zdjęcia i to jest też bardzo ładny obrazek, ale... . To "ale" to pewna niespójność. Tytuł "Nadchodzi sztorm" sugeruje pewną grozę, dynamikę, gwałtowne zjawisko. Tu widać sporo spokojnej wody, a mało tzw. dramatic sky. Zmieniłbym tytuł albo inaczej kadrował, żeby pokazać ten nadchodzący sztorm.
    Tak mnie wzięło na wymądrzanie się, pewnie niepotrzebnie bo obrazek jest bardzo przyjemny a warunki świetne

  7. #57

    Domyślnie

    nic się nie będę przyczepiał, podoba się
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #58

    Domyślnie

    ha, dzieki... woda spokojna bo zatrzymana filtrem 10ka .............. ALE, mam tu mega blast sztorm jak potrzeba wiecej dynamiki
    21.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled-1.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	964,0 KB
ID:	69107

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edytarice Zobacz posta
    ha, dzieki... woda spokojna bo zatrzymana filtrem 10ka .............. ALE, mam tu mega blast sztorm jak potrzeba wiecej dynamiki
    I to jest sztorm z prawdziwego zdarzenia Bardzo wciągający kadr, na którym widać potęgę natury.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    ...To "ale" to pewna niespójność. Tytuł "Nadchodzi sztorm" sugeruje pewną grozę, dynamikę, gwałtowne zjawisko. Tu widać sporo spokojnej wody, a mało tzw. dramatic sky. Zmieniłbym tytuł...
    Ja bym dał "Cisza przed burzą".

    21: jest sztorm!
    Ostatnio edytowane przez Wind Mill ; 06-01-2023 o 16:45
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •