Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: Sezonowo

  1. #91

    Domyślnie

    dzieki obojgu

    Jesli zostajesz w Cortina (moje ulubione miasteczko) i nie boisz sie wysokosci, to polecam pobliskie Monte Cristallo.
    rowniez sass pardoi.
    popatrz sobie na google earth, jest tam tyle do zobaczenia ze mozna byloby z latwoscia spedzic lata zwiedzajac, nawet Tre Cime ma w sobie urok jesli wezmiesz inne, mniej uczesczane sciezki i nie bedziesz pstrykac tego co wszyscy... caly teren ma w sobie duzo wodospadow, malych oczek wodnych, potokow i przeroznych formacji skalnych - problem jest ze kazdy chce ten sam szot i to wszysko jest do znudzenia.

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edytarice Zobacz posta
    dzieki obojgu

    Jesli zostajesz w Cortina (moje ulubione miasteczko) i nie boisz sie wysokosci, to polecam pobliskie Monte Cristallo.
    rowniez sass pardoi.
    popatrz sobie na google earth, jest tam tyle do zobaczenia ze mozna byloby z latwoscia spedzic lata zwiedzajac, nawet Tre Cime ma w sobie urok jesli wezmiesz inne, mniej uczesczane sciezki i nie bedziesz pstrykac tego co wszyscy... caly teren ma w sobie duzo wodospadow, malych oczek wodnych, potokow i przeroznych formacji skalnych - problem jest ze kazdy chce ten sam szot i to wszysko jest do znudzenia.
    Mam parę tipów na wycieczki już. Będziemy raptem pięć dni, więc za dużo nie zobaczymy. Widziałem, że wokół Tre Cime jest gdzie odbić ze szlaku. Myślę też o Lago Sorapis, Monte Piana czy Croda di Fiscalina. Na Tofanę pewnie wjedziemy kolejką. Co do Monte Cristallo, to muszę poczytać opcje. Odpadają raczej wejścia wymagające dodatkowej asekuracji, bo żony nie namówię. W sumie, traktuję wyjazd jako zwiad. Jak będzie ok, to może za rok pojedziemy na dłużej i wtedy przygotuję się konkretniej. Co nie zmienia faktu, że chętnie bym ogarnął jakiś zachód, czy wschód, w miejscu gdzie można spokojnie wejść, czy zejść po ciemku.

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @edytarice, a to odbicie, to skąd ujęcie?
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  3. #93

    Domyślnie

    Jednak warto zajrzeć na stronę BPA, bo tam zdjęcie (33) jest w lepszej jakości.
    Brawa za wyróżnienie!!!!

  4. #94

    Domyślnie

    Lubisz tak wszystko jaskrawo i ostro? Trochę dla mnie za mocne, to odbicie jest zmasakrowane... dlatego to nagrodzone się korzystnie wyróżnia.

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Lubisz tak wszystko jaskrawo i ostro? Trochę dla mnie za mocne, to odbicie jest zmasakrowane... dlatego to nagrodzone się korzystnie wyróżnia.
    pewnie, zwlaszcza jak sie tak dobrze sprzedaje

  6. #96

  7. #97

    Domyślnie

    Ostatni bardzo przyjemny w odbiorze. Światło aż daje po oczach, ale nie przeszkadza.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  8. #98

    Domyślnie

    Jest klimacik. Chociaż za kolegą światełko lekko bym przytłumił.

  9. #99

    Domyślnie

    @edytarice Gratuluję obszernego artykułu w marcowym NPhoto!!!! Jeszcze nie przeczytałem, ale dzisiaj wieczorem będzie oglądane i czytane. Świetne prace!

  10. #100

    Domyślnie

    Dziekuje serdecznie, jesli artykul sie spodobal to zapraszam do lektury rowniez w przyszlym miesiacu

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •