Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 72
  1. #41

    Domyślnie

    W sumie racja
    na takim znaczku pocztowym można pochować lenia
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #42
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafaello666 Zobacz posta
    I całe szczęście. Jest szansa, że nie wszyscy dostrzegą efekty mojej "dłubaniny"
    Aaaa. Mogę prosić, by zachować duże pliki (2040?) Poza konkursem. Bo to co ja zrobiłem nie zwala mnie z nóg, a modelka by chciała jak najwięcej zdjęć (norma). Ja jej oddawałem swoje (bez tego) przeliczając na 2040 pikseli, taka fejsbukowa wielkość.
    Napiszę potem do kogoś, kogo obróbka mi sie najbardziej podobała, z prośbą o ten ciut jednak większy plik. Zachowajcie więc plik jaki obrabialiście, przed resize na 1600.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 27-11-2022 o 13:51
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Aaaa. Mogę prosić, by zachować duże pliki (2040?) Poza konkursem. Bo to co ja zrobiłem nie zwala mnie z nóg, a modelka by chciała jak najwięcej zdjęć (norma). Ja jej oddawałem swoje (bez tego) przeliczając na 2040 pikseli, taka fejsbukowa wielkość.
    Napiszę potem do kogoś, kogo obróbka mi sie najbardziej podobała, z prośbą o ten ciut jednak większy plik.
    Ja zachowuję jakiś czas, aczkolwiek, nie jestem aż takim optymistą
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    a modelka by chciała jak najwięcej zdjęć (norma)
    ale to trzeba było uprzedzić że nam się jury zmieniło i modelka wybiera
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Aaaa. Mogę prosić, by zachować duże pliki (2040?) Poza konkursem. Bo to co ja zrobiłem nie zwala mnie z nóg, a modelka by chciała jak najwięcej zdjęć (norma). Ja jej oddawałem swoje (bez tego) przeliczając na 2040 pikseli, taka fejsbukowa wielkość.
    Napiszę potem do kogoś, kogo obróbka mi sie najbardziej podobała, z prośbą o ten ciut jednak większy plik.
    Mogłeś to trochę wyżej zamieścić Wszystko robię z doskoku i tymczasowo. Nie moja bajka, choć raz się udało. Jeszcze dzisiaj zobaczyłem, że przepaliłem. Zabawa to zabawa, jestem ciekaw tego wątku.
    Ostatnio edytowane przez rockcat ; 27-11-2022 o 12:39

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    ale to trzeba było uprzedzić że nam się jury zmieniło i modelka wybiera
    dać jej taką możliwość , to będzie również ciekawe
    + 1
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #47
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Ja tego Rawka dałem cruskowi jakiś czas temu wcześniej pytając modelkę o zgodę czy ja mogę dać jej zdjęcie innym do obrabiania. Miała obawy co sie będzie działo z tymi zdjęciami. Uspokajałem, że przecież przy mnie zostaję prawa autorskie, a ona ma prawo do wizerunku, więc legalnie mozna używać go tylko na tym forum, w konkursie. Wtedy też rozmawiałem z cruśkiem by uszczegółowić regulamin w sytuacji gdy na zdjęciu jest osoba. Przy okazji to podobnie zrobiono z regulaminem tematycznych.
    To było jakiś czas temu, nie powiedziałem jej (na razie) że wystartował konkurs z jej zdjęciem. Jak zakończy sie głosowanie i zobaczę co wy tu z nią zrobiliście to ją poinformuję, dam linka, niech sobie poogląda . Modelka nie jest tu zarejestrowana (tak sądzę). Napiszę które jej się spodobało.
    Zdaje się, że dostaje sie punkt od autora zdjęcia no to będzie punkt od modelki

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    ale to trzeba było uprzedzić że nam się jury zmieniło i modelka wybiera
    Damy jej punkt od autora

    Cytat Zamieszczone przez rockcat Zobacz posta
    Mogłeś to trochę wyżej zamieścić Wszystko robię z doskoku i tymczasowo. Nie moja bajka, choć raz się udało. Jeszcze dzisiaj zobaczyłem, że przepaliłem. Zabawa to zabawa, jestem ciekaw tego wątku.
    Wyleciało mi z głowy. Zresztą crusiek mnie nie uprzedził, że wystartuje z tym zdjęciem.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #48

    Domyślnie

    Ja cię kręcę co tu się odwala.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Ja cię kręcę co tu się odwala.
    normalnie szpagat na bruku
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    normalnie szpagat na bruku
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki 22/2022
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 02-10-2022, 22:41
  2. Zabawa w RAWki 20/2022
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-09-2022, 22:32
  3. Zabawa w RAWki 19/2022
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-08-2022, 22:10
  4. Zabawa w RAWki 7/2022
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 27-03-2022, 21:45
  5. Zabawa w RAWki 6/2022
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 14-03-2022, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •