Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
To był I-TTL jak najbardziej, włączonym z poziomu lamp (bo używałem dwie). Jak sam widzisz zdjęcie jest poprawnie naświetlone. Do jego zrobienia użyłem dwie lampy wyzwalane radiowo w trybie i-TTL i aparat sam dobrał moc błysku każdej lampy. Zrobiłem tak kilkanaście zdjęć w różnych warunkach i ekspozycja zawsze była prawidłowo dobrana z automatu. Pozostaje pytanie jaką masz konkretnie wersję lampy, firmware w lampie, i firmware w aparacie. Może musisz uaktualnić. Ewentualnie (choć nie chce mi się wierzyć ale mogę sprawdzić jutro) że mnie działa bo kontroluję lampę radiowo przez XPro a nie zakładam na aparat, ale to bez sensu trochę.
No właśnie, jak zakładam na stopkę sterownik, a lampa jest poza stopką, to u mnie też działa w i-TTL. Ale nie działa i-TTL kiedy lampa jest na stopce. To zresztą jest pokazane w tym podlinkowanym filmiku. W aparacie mam firmware 3.0, a w lampie nie wiem co tam jest, nic nie zmieniałem po kupnie w ubiegłym roku. Najnowsza wersja firmware do Godoxa dotyczy tylko współpracy z Leiką.