Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Święto Niepodległości Warszawa 2022































    D

    [url=https://flic.kr/p/2nZcKcJ]/url]












  2. #2

    Domyślnie

    Dziewczynie z Kuryerem Niepodległości (#9) i facetowi na rowerze (#5) poświęciłbym dużo uwagi.

    Wiele bardzo autentycznie wyglądających kostiumów. Ubolewam, że tamten styl przeminął...

    Peaky Blinders na dwóch przedostatnich bardzo, bardzo!
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki @NimnuL
    Zdjęć mam więcej i nie wszystkie wstawiłem ale warunki nie były najlepsze bo byłem, trochę za późno, już się ściemniało i był tłok ale generalnie klimat tamtych lat i najważniejsze patriotyzmu był niesamowity.
    W takich chwilach człowiek jest dumny że jest polakiem.
    Ostatnio edytowane przez maxwawa ; 14-11-2022 o 17:12

  4. #4

    Domyślnie

    Światło jak mówisz troche uciekało,ale obrazek wciąż ładny. Obróbka mocna czy bez?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez g69 Zobacz posta
    Światło jak mówisz troche uciekało,ale obrazek wciąż ładny. Obróbka mocna czy bez?
    Większość bez obróbki.
    Niektóre w LR dałem na automat bo nie za bardzo miałem czas ale jak zauważyłem nie dużo poprawiał, przeważnie poprawione cienie.
    Kilka wykadrowałem i dodałem delikatną winietę.
    Ostatnio edytowane przez maxwawa ; 14-11-2022 o 23:30

  6. #6

    Domyślnie

    To tym bardziej ładnie wyszło i obrazkiem i kadrami z klimatem świeta.. jaka puszka i szkiełko?

  7. #7

    Domyślnie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez g69 Zobacz posta
    To tym bardziej ładnie wyszło i obrazkiem i kadrami z klimatem świeta.. jaka puszka i szkiełko?
    Sony A7 III
    Tamron 28-200
    oraz moja ulubiona stałka Canon 135 f2.0L podpięta do Sony przez adapter Sigma MC-11 i z niej pochodzi większość zdjęć.

  8. #8

    Domyślnie

    jak sie sprawuje af a chyba głownie afc w adapterem? Szkło Canona ma dobrą opinie, ile jego zasługi w takim obrazku bez obróbki...

  9. #9

    Domyślnie

    AF działa bez problemu na Sony nawet śledzenie oka działa.
    Szkła Canona zawsze lubiłem ale te od Sony też są bardzo dobre i niedoceniane jak choćby niedrogi a świetny Sony FE 85 1.8 - może niedługo wrzucę jakieś fotki z niego .

  10. #10

    Domyślnie

    Warto wiedzieć,dzieki Jest jeszcze sporo hejtu wobec sony w ogóle,nie do końca rozumiem czemu...więc na forach opinie o szkłach pod sony są zwykle ironiczne , bo pod zbyt mały bagnet a z drugiej strony Nikoniarze choćby ,wyczekują kiedy powstaną wersje projektowane do tego małego mocowania pod ten już z najwiekszymi możliwościami

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Warszawa 2020, 2021, 2022
    By creep in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-06-2022, 21:43
  2. [ Reportaż ] 11 Listopada- pochód niepodległości- Warszawa 2016
    By tajny in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 16:28
  3. [ Reportaż ] Dzień Niepodległości
    By TomHealey in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:03
  4. [ Sport ] Wyścig Niepodległości
    By Aras in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-11-2012, 16:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •