Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Dorset, UK

  1. #21

    Domyślnie

    4. Znany kadr, przewijał się tu nie jeden raz ale zawsze z przyjemnością oglądam to miejsce.

  2. #22

    Domyślnie

    @Jacek_Z @krunz zapewne macie na myśli Dark Hedges. Wielokrotnie tu onegdaj prezentowany, znany również z "Gry o tron" Ale to w Irlandii, a tu Autorka wspomina o powrocie do tematu dorsetowskiego - a to już Anglia.
    Ostatnio edytowane przez maniak666 ; 29-11-2022 o 04:19

  3. #23
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    @edytarice mam nadzieję, że nie wzięłaś tego mojego wpisu jako jakiś zarzut. Nie. Jak miejscówka jest fajna to mozna ja robić po x razy. Jesienią, zimą, z mgłami itp. W Toskanii jest sporo miejsc gdzie wręcz autobusami dowożą fotografów na ciekawe miejscówki. W Afryce z kolei fotografowie też grupami już fotografują migracje zwierząt, przeprawy przez rzekę. To sie dzieje regularnie, wiadomo gdzie i kiedy trzeba tam być. Takie czasy. Fotografów jest mnóstwo. Różnice wyjdą w kadrowaniu, użytych ogniskowych, perspektywie, oświetleniu, porze roku i dnia, ew. mgłach, chmurach na niebie i oczywiście w obróbce. Każdy ma swoje zdjęcie, a to jest satysfakcjonujące.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-11-2022 o 12:07
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #24

    Domyślnie

    Dzieki za comments. @Jacek_Z prosze smialo z komentarzami, nie jestem snowflakiem
    moj wybor lokalizacji jest motywowany moim pobytem w roznych miejscach ... fotografuje gdzie sie znajduje, niektore miejsca znane - inne mniej znane ...
    Bardzo chcialabym tez w Polsce poszocic wiecej, ale moje rodzinne tereny warminsko-mazurskie mnie jakos nie inspiruja ... wole poludnie kraju i nasze piekne gory ... do tego jednak trzeba miec mocne pluca i zdrowa pare konskich nog

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edytarice Zobacz posta
    Dzieki za comments. @Jacek_Z prosze smialo z komentarzami, nie jestem snowflakiem
    moj wybor lokalizacji jest motywowany moim pobytem w roznych miejscach ... fotografuje gdzie sie znajduje, niektore miejsca znane - inne mniej znane ...
    Bardzo chcialabym tez w Polsce poszocic wiecej, ale moje rodzinne tereny warminsko-mazurskie mnie jakos nie inspiruja ... wole poludnie kraju i nasze piekne gory ... do tego jednak trzeba miec mocne pluca i zdrowa pare konskich nog
    Powolutku idzie wszędzie zadreptać. Na szczęście, sporo miejsc z widokami jest w miarę łatwo dostępnych. Oczywiście, kwestia, ile klamotów foto się zapragnie ze sobą targać. Ja się już wyleczyłem z zabierania 600 mm na trekkingi
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  6. #26

    Domyślnie

    No, ja zawsze w stylu wielbladzim targam ze soba caly moj stragan.

    Wrzucam #5. Opinie mile widziane.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	74 dpi framed.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	2,37 MB
ID:	68248

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] wakacyjna Slowenia
    By akustyk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-09-2018, 02:35
  2. [ Architektura ] Slowenia-Predjamski Grad
    By .:Gerard:. in forum Architektura
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-11-2011, 10:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •