Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Poradnik astrofotograficzny

    12 sierpnia, w okolicach maksimum roju Perseidów został opublikowany „Poradnik astrofotograficzny”, którego jestem współautorem. Poradnik został przygotowany na prośbę gdańskiego Centrum Hevelianum, które to organizuje coroczny konkurs AstroCamera.
    Sam poradnik wyszedł dość obszerny ale co najważniejsze jest całkowicie darmowy.
    Jeśli chcesz zacząć przygodę z astrofotografią to będzie to idealna lektura na start.
    Jeśli jednak komuś będzie mało to zapraszam na warsztaty astrofotograficzne, które organizuję w Bieszczadach.

    Poradnik można pobrać klikając TUTAJ.

  2. #2

    Domyślnie

    Pobrane, do przeczytania.
    Dzięki za udostępnienie.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  3. #3

    Domyślnie

    Też pobrane, dzięki. Sporo tego, fajnie wygląda, tylko czytać i w pole

  4. #4

    Domyślnie

    Kawał dobrej roboty, dziękuję!
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    12 sierpnia, w okolicach maksimum roju Perseidów został opublikowany „Poradnik astrofotograficzny”, którego jestem współautorem. Poradnik został przygotowany na prośbę gdańskiego Centrum Hevelianum, które to organizuje coroczny konkurs AstroCamera.
    Sam poradnik wyszedł dość obszerny ale co najważniejsze jest całkowicie darmowy.
    Jeśli chcesz zacząć przygodę z astrofotografią to będzie to idealna lektura na start.
    Jeśli jednak komuś będzie mało to zapraszam na warsztaty astrofotograficzne, które organizuję w Bieszczadach.

    Poradnik można pobrać klikając TUTAJ.
    super sprawa, dla mnie jedynie szkoda, że wyszedł o miesiąc za późno akurat byłem w Tatrach i pozwoliłem sobie jedną noc (no dobra, jej część) spędzić pod chmurką, zobaczyć czy w ogóle ugryzę temat, a przy okazji pooglądać Perseidy. Posiłkowałem się poradnikiem z Twojej strony, niestety niektóre tematy potraktowałem zbyt trywialnie i nie wyszło tak, jakbym chciał. Widzę, że w poradniku część rzeczy jest - na pierwszy rzut oka - przekalkowane z wpisów w internecie, ale to dobrze. Będzie mi łatwiej sobie utrwalić wiedzę

  6. #6

    Domyślnie

    super, gratulacje, pobieram i zanurzam się w lekturę
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2022
    Miasto
    Far Far Ełej
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    12 sierpnia, w okolicach maksimum roju Perseidów został opublikowany „Poradnik astrofotograficzny”, którego jestem współautorem. Poradnik został przygotowany na prośbę gdańskiego Centrum Hevelianum, które to organizuje coroczny konkurs AstroCamera.
    Sam poradnik wyszedł dość obszerny ale co najważniejsze jest całkowicie darmowy.
    Jeśli chcesz zacząć przygodę z astrofotografią to będzie to idealna lektura na start.
    Jeśli jednak komuś będzie mało to zapraszam na warsztaty astrofotograficzne, które organizuję w Bieszczadach.

    Poradnik można pobrać klikając TUTAJ.
    Chylę czoła. Świetna sprawa ten podręcznik. Dzięki!!!
    by RR - "Celem opieki spolecznej powinno byc wyeliminowanie, na tyle, na ile to mozliwe, swej wlasnej egzystencji."

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję!

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Rewelacyjne. Kawał dobrej roboty. I taka fajnie zebrana wiedza gratis.
    Dziękuję, myślę, że w imieniu całej braci fotograficznej.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Podobne wątki

  1. Chrzest - poradnik
    By sebago30 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-08-2018, 22:22
  2. NC NX poradnik
    By luxius in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2008, 23:28
  3. Obrabianie zdjec - poradnik
    By Gamling in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 18:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •