Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Dysk FTP

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Dzięki za wyjaśnienia.

    Korzystając z okazji, to mam pytanie do korzystających z OneDrive. Czy możliwe jest udostępnianie plików osobom, które nie mają konta w Microsoft i nie korzystają z OneDrive?
    Tak, jak najbardziej, wystarczy tylko przy udostępnianiu wybrać podobnie jak w googlach:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_24.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	47,4 KB
ID:	65649
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #23

    Domyślnie

    Dziękuję za odzew. Wczoraj tak robiłem i była lipa. Ciągle chciało logowania.

    Dziś zrobiłem identycznie i działa tak jak należy
    Kanał YT ​? ??​

  4. #24

    Domyślnie

    Krecia aura
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Personal kupiłem za 160pln, na home.pl
    Dzięki za ten wpis. Widziałem tam w dobrej cenie, ale się zastanawiałem czy to pewne źródło. Obecnie kosztuje ~170 PLN, czyli rozsądnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Krecia aura
    Najwidoczniej
    Kanał YT ​? ??​

  6. #26

    Domyślnie

    W nas było coś podobnego do FTP jeszcze jakieś dwa lata temu. Debian na dość leciwym kompie Dell z I5 i 24GB RAMu + 4 dyski SSD 520GB z oprogramowaniem serwerowym. Na tym była zainstalowana galeria Coppermine Photo Gallery. Pomimo, że w nazwie jest photo, to można tam umieścić bardzo różne pliki, mało związane z "photo". Użytkownicy, kategorie, albumy, nawet poszczególne pliki mają indywidualne prawa, hasła, itp., jest to w tej galerii bardzo rozbudowane.
    Największą zaletą było wgrywanie bardzo dużych plików poprzez localhost - tu ograniczeniem jest tylko prędkość dysku- oraz możliwość wgrywania plików przez użytkowników. Nikt nie musiał instalować żadnych klientów FTP, obsługa poprzez przeglądarkę, także jako podgląd plików bez ich ściągania.
    Wady: trzeba wykupić stały IP, trzeba też mieć spory transfer - najlepiej bez ograniczeń i sporą prędkość. Komputer ten nie był włączony cały czas, tylko w określonych godzinach, przeważnie 8-18, więc nie było dużych opłat za prąd.
    Całość śmigała jakieś 6 lat i dawała radę. Teraz zrezygnowaliśmy z tego, bo cała firma jest w jednym miejscu i nie jest to potrzebne. Ale może nasz pomysł komuś się przyda.
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  7. #27

    Domyślnie

    @rwpb dzięki za dołączenie do dyskusji i informacje o możliwych opcjach.
    Kanał YT ​? ??​

  8. #28

    Domyślnie

    Obecnie taką funkcjonalność daje Synology, aplikacja File Station, obecna na każdym NAS-ie tej firmy.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Dysk SSD
    By kowalmen in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 03-11-2014, 10:38
  2. Dysk 1.8
    By Slon in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-05-2014, 14:58
  3. dysk?
    By wikary in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 13:41
  4. Dysk NAS
    By ropusz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2010, 19:53
  5. Dysk usb?
    By Michaelg in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-02-2010, 23:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •