Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jaki grip do D850?

    Cześć,
    jakiego (oprócz oryginalnego oczywiście) polecacie gripa do D850? Dajcie znać, z którym daje radę wycisnąć 9kl/s?

  2. #2

    Domyślnie

    To nie z gripa do D850 wyciśniesz 9 kl/sek, ale z baterii EN-EL18, którą wkładasz do tego gripa za pomocą adaptera dostępnego osobno.Wszystkie te elementy dostępne są znacznie taniej w ofercie Newella, ale o ich jakości nie wypowiem się, bo używam oryginalnych akcesoriów Nikona.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak wiem o tym dlatego zapytałem o gripa bo wiem że niektóre źle z tą baterią współpracują

    Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

  4. #4

    Domyślnie

    @pawi81 Sprawdzałeś odpowiedź na swoje pytanie w wyświetlanych na dole strony tematach w sekcji PODOBNE WĄTKI?

  5. #5

    Domyślnie

    Podłączę się do tematu.
    Chciałem zapytać, czy w przypadku zakupu nowego, oryginalnego MB-D18 jest od razu możliwość korzystania ze wszystkich opcji typu 6 baterii AAA, EN-EL15 i EN-EL18? Wszystko co trzeba jest w zestawie, czy trzeba dokupować dodatkowo jakieś opcjonalne koszyki?
    Mi zależy na używaniu baterii EN-EL15. Nie mam ciśnienia na serie 9kl na sekundę i szkoda mi kasy na baterię do D5.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GarfieldPL Zobacz posta
    Podłączę się do tematu.
    Chciałem zapytać, czy w przypadku zakupu nowego, oryginalnego MB-D18 jest od razu możliwość korzystania ze wszystkich opcji typu 6 baterii AAA, EN-EL15 i EN-EL18? Wszystko co trzeba jest w zestawie, czy trzeba dokupować dodatkowo jakieś opcjonalne koszyki?
    Mi zależy na używaniu baterii EN-EL15. Nie mam ciśnienia na serie 9kl na sekundę i szkoda mi kasy na baterię do D5.
    Jeśli nie używasz EN-EL 18 to masz wszystko gotowe. Jeśli chcesz używać EN-EL 18 to musisz dokupić adapter BL-5.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Jeśli nie używasz EN-EL 18 to masz wszystko gotowe. Jeśli chcesz używać EN-EL 18 to musisz dokupić adapter BL-5.
    Dzięki za odpowiedź.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 21-12-2022, 12:04
  2. Grip D850 zamiennik
    By bubol in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2018, 20:50
  3. D810 VS D850 czy warto dopłacać do D850?
    By kurczeblade in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 05-01-2018, 21:18
  4. Jaki grip do D90 ?
    By mooris in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-02-2010, 17:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •