Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Doux désir

  1. #11

    Domyślnie

    Ocet wytrzymał wszystko, w tym PRL więc nie liczyłbym na to
    Model - widać, że słodziak, to co tu pisać.
    Kadr zbyt centralny jednak no i ja bym inaczej blendę ustawił
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    kij tam z przetworami, co z bimbrem?
    Myślałem, że logiczne. Potraktowany jako przetwór.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #14

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cukier.jpeg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	205,1 KB
ID:	65063
    Nie słodzę, ale sprawdziłem ceny w UK. Naprawdę w Polsce kilogram cukru kosztuje 5zł?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-07-2022 o 23:52 Powód: ort

  5. #15

    Domyślnie

    Od pracownika z Auchan w Krakowie, na magazynie mają kilkanaście palet cukru, na półce w sklepie brak, zachciało się im robić spekulacje, czysty zarobek, cena w hurcie wzrosła o 17% od grudnia 2021r, w sklepie z ~2,50-2,99zł na tyle co widzimy teraz, tak się robi interesy

  6. #16

    Domyślnie

    Wgl panuje jakaś dziwna mania straszenia o braku na dane rzeczy po czym ceny lecą w kosmos.

    Ze swojego ogródka całkiem niedawno była akcja, że braknie magazynków do AR-15. Ludzie kupowali po 20 sztuk jakby jutra miało nie być. Po tygodniu ceny 200% względem tej normalnej. Pech chciał, że akurat potrzebowałem taki magazynek to znajomy i tak i tak zamawiał większą ilość z USA więc nawet taniej wyszło niż ceny sprzed podwyżki.


    Nie wiem czy wiecie ale kart pamięci za chwile braknie
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 29-07-2022 o 15:19
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #17

    Domyślnie

    "owczy pęd", "zachowanie stadne", często poruszana kwestia w marketingu, nawet w podstawach jest to dobrze omówione jako element kampanii sprzedażowej.

    Kolejki na stacjach paliw "bo braknie paliwa" lub kolejki do bankomatów "bo braknie gotówki", to widzieliśmy i wiemy jakie ma podłoże, ludzie są obecnie bardzo podatni pod takie akcje.

  8. #18

    Domyślnie

    Nie kumam o co ludzie mają pier*olca z tym cukrem. Mi paczka kg starcza na ponad rok...
    Chyba faktycznie cukier to najgorszy narkotyk.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  9. #19

    Domyślnie

    Też nie wiem o co chodzi z tym cukrem - u nas w sklepie (który jest tak polski jak ten cukier) cukru pod dostatkiem.
    A ja słodzę, ale miodem - ostatnio była dostawa, przecenionego, o 37%. Więc tej "słodkiej komedii" zupełnie nie kumam.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PoPan Zobacz posta
    Motyla noga, dyskusja jest ale zero oceny kadru, modela, techniki i jaki sprzęt

    Ja cukier kupuję tylko do ciast i deserów, które go wymagają, cała reszta od dawien dawna słodziki lub zamienniki cukru.

    Czekam jak ktoś w internetach krzyknie że octu brakuje i ludzie będą kupowali po 30 butelek na zapas
    To ja spytam co to za szkło ?
    D5100 + 50/1.8G | | F501 + 50/1.8 AIS | | F75 + 35/2 D | 15/2.8 | 85/1.8 D | 58/1.4

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Noir Désir
    By lookash in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 18:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •