Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Waterloo 2022

  1. #1

    Domyślnie Waterloo 2022

    miesiac temu mialem okazje spedzic upalny dzien focac przygotowania i potem inscenizacje bitwy pod Waterloo. co roku grupy pasjonatow z calej Europy zjezdzaja sie na teren dzisiejszego muzeum razem z konmi, armatami, namiotami, dziecmi, kurami, itd. itp. i przez dwa dni weekendu wieczorem odgrywaja 2-godzinna bitwe. oczywiscie pelna ustawka, mafia prusko-angielska znowu wygrywa, nawet jesli nasi byli lepsi... no ale w ciagu dnia mozna sobie swobodnie chodzic pomiedzy aktorami obozu aliantow (niestety tych zlych: Prusakow i Angoli, czyli w wersji 2022 slychac tam: holenderski, angielski ale i rumunski, hiszpanski, portugalski, gdzieniegdzie polski, itd. itp.) i poogladac tych poprzebieranych na full pasjonatow jak przygotowuja sobie oporzadzenie, bron, dyskutuja, popijaja piwo, itd. itp. czesto z partnerami i dziecmi, wiec zycie w obozie wre w najlepsze. az szkoda ze organizatorzy tak nedznie karmia na miejscu, szczegolnie kiedy na glodzie po kilku godzinach takiego focenia przejdzie sie kolo kociolka z napojem magicznym zupa czy chocby kartoflami ze skwarkami

    w ciagu dnia w obozie odbywaja sie narady, rozdania dyplomow, musztry i przeglady broni. i popijanie piwa. o 18.00 towarzystwo zbiera sie i karnie drepta w strone pola bitwy. inscenizacja o 20:00 wieczorkiem to juz skompresowany 2-godzinny skrot z ustawiania sie do bitwy, przestawiania, ataku, drugiego ataku,... siodmego ataku,... w sumie dosc nudne, ale artyleria wali i sporo dymu, wiec cos tam mozna pstryknac. ale to jednak oboz jest najwiekszym wypasem. jak ktos sie w lipcu wybiera na wakacje do Belgii, to warto pomyslec. 50 EUR za bilet na inscenizacje bym drugi raz nie dal, ale wejscie do obozu kosztuje chyba nawet nie 10 EUR a ufocic mozna sie po pachy polecam!

    pelny zestaw zdjec z opisami i exifami: https://www.flickr.com/photos/bartro...77720300637123

    tutaj wybrana dziesiatka


    zycie obozowe

    1.


    2.


    3.



    przygotowanie do wymarszu

    4.


    przemarsz

    5.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	52229182864_0b83af357f_b.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	281,0 KB
ID:	64848

    6.


    7.



    ustawka

    8.


    jedno z bitwy

    9.


    i jedno bonusowe bez koloru

    10.

  2. #2

    Domyślnie

    Ale fajne. Wszystkie, ale 1 i 3 gdybym musiał powiedzieć, które najbardziej. Doceniam też słowo towarzyszące.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie super jedynka. Fajnie złapana scenka. Podoba mi się też 4. Ale ogólnie jako reportaż jest tak sobie, troche wygląda jak wprawki z głębi ostrości o co autora zupełnie nie posądzam Po prostu brakuje mi tu kadrów z innych "szerdzych" ogniskowych .
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Dla mnie super jedynka. Fajnie złapana scenka. Podoba mi się też 4. Ale ogólnie jako reportaż jest tak sobie, troche wygląda jak wprawki z głębi ostrości o co autora zupełnie nie posądzam Po prostu brakuje mi tu kadrów z innych "szerdzych" ogniskowych .
    w sumie to trafiles w sedno. ja jestem landszafciarz, wiec reporter to nawet nie jak z koziej d* traba. bylem na miejscu i bardzo dobrze mi sie focilo teleobiektywem, wiec jak sie calosciowo popatrzy to to wyglada mocno jak kolekcja "ze 135-tka wsrod zwierzat ludzi" i obiektywnie rzecz biorac duzo blizej temu do wprawek z glebii ostrosci niz do reportazu, na moja obrone tylko uscisle, ze nie mialem nawet aspiracji reporterskich (stad tez dzial "wydarzenia") wiec szczesliwie nie czuje, ze poleglem . a szanujacy sie reporter na pewno by duzo wiecej zdzialal

    temat mi sie w sumie tak podoba, a ci ludzie na miejscu tak fajni, ze za rok chyba rzeczywiscie wybiore sie juz na powazniej. bez ciagnacego sie dziecka (narzekajacego, ze mu goraco) i wtedy tez wciskaja sie z szerszym katem pomiedzy tych ludzi.

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Oslo 2022
    By creep in forum Architektura
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 09-07-2022, 09:35
  2. [ Sport ] Wimbledon 2022
    By pysson in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2022, 17:12
  3. [ Ptaki ] Kręcik ... 2022
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-05-2022, 00:08
  4. Samyang 85/1.4 A.D. 2022
    By JacekCz in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-01-2022, 16:15
  5. [ Pozostałe ] kilka fotek z waterloo i okolic
    By sylwo in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 15:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •