Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Entomolog

  1. #1

    Domyślnie Entomolog

    Entomolog
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Slawek.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	1,73 MB
ID:	64788

  2. #2

    Domyślnie

    Nie porywające, ale ładne. Ładne światło, ładny pomysł, ładne gratulacje. Dużo ładniejsze od poprzednich prac kolegi, które były wydumane i bez treści.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Dużo ładniejsze od poprzednich prac kolegi, które były wydumane i bez treści.
    Powinno brzmieć "moim zdaniem", ponieważ moim nie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hudy1 Zobacz posta
    Powinno brzmieć "moim zdaniem", ponieważ moim nie.
    Nie domyśliłeś się, że każdy z komentujących wyraża swoje zdanie, a nie Twoje? ? xD

  5. #5

    Domyślnie

    No, niektórzy jednak się wyrażają tonem wszechwiedzy, jednym możliwym słusznym zdaniem. Więc różnie to bywa. Jak dla mnie zdjęcie bardzo fajne i klimatyczne

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe zdjęcie, klimatyczne, tak. Zmieniłbym tylko kierunek spojrzenia, wydaje się nieco sztuczny. Być może dlatego, że prawej dolnej części zdjęcia , w mocnym punkcie znajduje się coś, co wzrok przyciąga.

  7. #7

    Domyślnie

    Dobry portret.
    To chwytanie za okulary jest dobrym zabiegiem choć bardzo oklepanym. Robi dobra robotę.
    Natomiast mam pewne obiekcje co do kadru. Otwarcie takie szerokie na prawą stronę u mnie powoduje chęć zobaczenia także tego czemu przygląda się bohater zdjęcia. A tego nie ma
    Gdy przytniemy prawą stronę i damy bardziej w kwadrat robi się sytuacja "prostsza" bo mamy po prostu dobry portret i nie szukamy źródła zainteresowania tego pana.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dobry portret.
    To chwytanie za okulary jest dobrym zabiegiem choć bardzo oklepanym. Robi dobra robotę.
    Natomiast mam pewne obiekcje co do kadru. Otwarcie takie szerokie na prawą stronę u mnie powoduje chęć zobaczenia także tego czemu przygląda się bohater zdjęcia. A tego nie ma
    Gdy przytniemy prawą stronę i damy bardziej w kwadrat robi się sytuacja "prostsza" bo mamy po prostu dobry portret i nie szukamy źródła zainteresowania tego pana.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Dobry portret.
    To chwytanie za okulary jest dobrym zabiegiem choć bardzo oklepanym. Robi dobra robotę.
    Natomiast mam pewne obiekcje co do kadru. Otwarcie takie szerokie na prawą stronę u mnie powoduje chęć zobaczenia także tego czemu przygląda się bohater zdjęcia. A tego nie ma
    też tak uważałem aż w końcu dostrzegłem mały jasny punkcik tuż przed modelem i stwierdziłem, że to owad na który patrzy owy entomolog
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    jestem na tak, choc nie wiem czy te studyjne specjalne efekty to sa przekonujace wystarczajaco

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •