Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cosnek, jakbyś się zdecydował na puszkę z pixelshiftem, upewnij się, że soft do wołania RAWów jakiego używasz obsłuży tę funkcję. Czasem są problemy.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cosnek Zobacz posta
    W noszeniu sprzętu mam duże doświadczenie. Mam plan zakupić jeden korpus, jedno uniwersalne ale dobrej jakości szkło, np. 24-105mm + statyw. Dawno doszedłem do wniosku że wybór wielu obiektywów przeszkadza w fotografi. A jak jest jeden, koncentruje się na zdjęciach.
    Jeśli idziesz w rozdzielczość to wybór obiektywu nie jest taki prosty ponieważ zmarnować potencjał sensora.

  3. #23

    Domyślnie

    Sigma robi wysokorozdzielcze Foveony w kompaktach DP i już z dopasowaną optyką.
    Tak samo ma odpowiednie szkła do bezluster SD.
    Sprawdzałem kiedyś jeden DP Quattro i zaliczyłem opad szczęki.
    Chociaż jak zawsze są zalety i wady. Dla mnie wadą były duże pliki, ale to nie znaczy, że dla kogoś innego nie będą do przyjęcia.

  4. #24

    Domyślnie

    DP Quattro czy Merrill to APS-C, a ja chcę FF. No i wolę zoom niż stałki, nie zależy mi na dobrym świetle. Aby rozdzielczość miał dobrą.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cosnek Zobacz posta
    DP Quattro czy Merrill to APS-C, a ja chcę FF. No i wolę zoom niż stałki, nie zależy mi na dobrym świetle. Aby rozdzielczość miał dobrą.
    Ale tu rozmiar sensora nie ma znaczenia. Serio. Chyba, że pisząc o rozdzielczości nie masz na myśli szczegółowości obrazu a jedynie rozdzielczość samą w sobie. Rzuć okiem, bo może się okazać, że tego właśnie szukasz. To nie jest sprzęt do wszystkiego, ale szczegółowość obrazu (nie mylić z rozdzielczością) to jest klasa sama w sobie. A jeśli już się upierasz by sensor był większy to bezlusterkowiec Sigmy SD Quattro H będzie ciekawą opcją.

  6. #26

    Domyślnie

    Nie mogę już edytować. Nie będę robił tu OT, na temat aparatu do landscapu otworzę inny wątek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. co innego w wizjerze, co innego na zdjęciu
    By barteqzw in forum Serwis
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-08-2018, 14:02
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-01-2016, 20:48
  3. Rozwianie wątpliwości- yn568 czy...
    By Sordon in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-12-2015, 17:16
  4. SB-700 -prośba o rozwianie wątpilowości
    By 88y in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-02-2012, 01:19
  5. 18-105 wątpliwości
    By genom in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 12:58

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •