Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Tylko żeby zmienić konfigurację sprzętu musisz wypakować plecak. Więc IMO jest to rozwiązanie transportowe na tranzyt.
    Ale za to jest bardzo uniwersalne.
    Powiedzmy też sobie, że przy cenie tego zestawu, to żaden plecak nie jest bardzo drogi .
    Swoją drogą dobrze wiedzieć, że ten zestaw mieści się tak ładnie do GearUp Creator Box XL, to akurat dla mnie bardzo pożyteczna informacja.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Tylko żeby zmienić konfigurację sprzętu musisz wypakować plecak. Więc IMO jest to rozwiązanie transportowe na tranzyt.
    Ale za to jest bardzo uniwersalne.
    Powiedzmy też sobie, że przy cenie tego zestawu, to żaden plecak nie jest bardzo drogi .
    Swoją drogą dobrze wiedzieć, że ten zestaw mieści się tak ładnie do GearUp Creator Box XL, to akurat dla mnie bardzo pożyteczna informacja.
    Nie do końca. Rzeczy "nie foto" mam na dole plecaka. Wkład otwieram jak w kaburze (samą górę) bez wyciągania czegokolwiek z plecaka (a tym bardziej wypakowywania całego wora). Przecież wychodząc w teren dajesz najczęściej używane sprzęty z bezpośrednim dojściem od góry (ewentualnie odchylasz jedną z przegródek, żeby wyjąć coś poniżej). Z wyjątkiem toreb w każdym foto "nosidle", na pewnym etapie trzeba wyciągnąć większość lub całą zawartość sprzętu do zmiany konfiguracji. Uważam, że podczas fotografowania sporadycznie mamy potrzebę konfigurowania całości foto sprzętu.

    Oczywiście wybór takiego rozwiązania był czysto praktyczny i uniwersalny. Raz, że się mi to sprawdza, dwa nie lubię dublować niepotrzebnie sprzętu. Już mi przeszły czasy, kiedy miałem równocześnie po trzy torby fotograficzne, sakwy i plecak Rozumiem, że każdy ma inne potrzeby, styl pracy i przyzwyczajenia. Zawsze lubiłem minimalizm. Z wiekiem idzie mi coraz lepiej
    Ostatnio edytowane przez burton ; 27-01-2023 o 22:58
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  3. #23

    Domyślnie

    Ja tam f-stopa + insert za 900 PLN sprzedam.
    Starzeję się, pragnę kasy, nie hobby
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  4. #24

    Domyślnie

    Mi jednak w plecaku fotograficznym, w tym przypadku Lowepro, pasuje dostęp od pleców. Kładę plecak na ziemi, odpinam klapkę i wyciągam, co tam potrzebuję. Też uważam, że plecaki fotograficzne są stanowczo zbyt drogo wyceniane, ale co tam... ludzie płacą majątek za vinyle, znaczki czy karbonowe gadżety do samochodu, więc traktuję to jak inne hobby.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafaello666 Zobacz posta
    Mi jednak w plecaku fotograficznym, w tym przypadku Lowepro, pasuje dostęp od pleców. Kładę plecak na ziemi, odpinam klapkę i wyciągam, co tam potrzebuję. Też uważam, że plecaki fotograficzne są stanowczo zbyt drogo wyceniane, ale co tam... ludzie płacą majątek za vinyle, znaczki czy karbonowe gadżety do samochodu, więc traktuję to jak inne hobby.
    Teraz wszystko jest za drogie. Jak jest potrzeba nie ma sobie co żałować bo dukatów do grobu nie weźmiemy Też kładę plecak na ziemi i wyciągam co potrzebuję. Stoi na spodzie więc nawet lepiej - nie muszę się tak schylać Przy okazji, fotografujesz też zwierzęta w ZOO Opole? Byłem tam pierwszy raz w zeszłym roku i pozytywnie mnie zaskoczyło
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Teraz wszystko jest za drogie. Jak jest potrzeba nie ma sobie co żałować bo dukatów do grobu nie weźmiemy Też kładę plecak na ziemi i wyciągam co potrzebuję. Stoi na spodzie więc nawet lepiej - nie muszę się tak schylać Przy okazji, fotografujesz też zwierzęta w ZOO Opole? Byłem tam pierwszy raz w zeszłym roku i pozytywnie mnie zaskoczyło
    Prawdę mówiąc, dawno nie byłem. Od wiosny, do jesieni mnóstwo ludzi i jakoś mnie to zniechęca. Wiesz jak to jest z atrakcjami u siebie w mieście.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Uniwersalny plecak do foto i nie tylko
    By Krzysztofh in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 25-04-2018, 10:19
  2. wybór [plecak] Plecak Kata 3N1-20 & Tamrac 5547 ADVENTURE 7
    By rafulec in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 01-04-2011, 21:56
  3. SB600 plus coś dodatkowo
    By Mai11 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-06-2009, 10:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •