W sensie jak pisałem wyżej, ogólnie chciałbym by aparat był w plecaku w sytuacjach wyjątkowych, a tak to bardzo mi się spodobała koncepcja używania systemu Capture od Peak Design i mieć aparat cały czas pod ręką (jak na zdjęciu poniżej). Kolejna sprawa to w wypadku nocowania gdzieś, fajnie by było schować gdzieś aparat. Jedyny problem mógłby być z obiektywami, tym bardziej że chciałbym zmienić jeden zoom na stałkę lub dwie. Prawdopodobnie bym próbował się ograniczyć do obiektywu na body, a dodatkowo na pasie z psem lub pasie biodrowym mieć taki pokrowiec [2].

Na pewno jeśli chodzi o system nośny, to fajnie by było mieć plecak typu Deuter, gdzie plecy są oddzielone od plecaka. Z drugiej strony do 30 km po górach jestem w stanie chodzić bez specjalnych konstrukcji z plecakami typu Decathlon. Wiadomo, że może być przyjemniej, ale z drugiej strony zależy mi na plecaku do wszystkiego, bo z powodu mojego wewnętrznego minimalizmu, posiadanie kilku plecaków powoduje u mnie niepokój i bałagan w mieszkaniu .

Na pewno zaproponowane plecaki też zobaczę, na razie ten miesiąc się wstrzymam i chcę kupić i wypróbować tego Capture [1], a potem będę wybierał plecak, na razie rozważam opcję, dlatego to powyżej nie jest pewniakiem, tylko rozważaniem opcji i zapytaniem co inni o tym myślą . Samo zdjęcie plecaka, jakie dałem to po prostu wariant kolorystyczny, są też bardziej stonowane kolorki [3]. Na pewno ten Peak Design wygląda fajnie i bardziej casualowo niż typowo fotograficzne.

[1] Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image_2022-07-15_211304764.png
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	389,7 KB
ID:	64687
[2] Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image_2022-07-15_211600016.png
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	236,6 KB
ID:	64688
[3] Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image_2022-07-15_213048304.png
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	456,0 KB
ID:	64690