Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Techart miał wypuścić drugą , poprawioną wersję, ale nie wiem czy już jest i czy faktycznie coś się w kwestii SY zmieniło. Pisałem do nich maile ale trudno było uzyskać jakąkolwiek odpowiedź od supportu.
    Oni już wypuścili drugą wersję na stronie mają zdjęcia pokazując różnicę obie wersje.
    Rób najlepiej jak tylko potrafisz , jakieś tam body i kilka szkiełek..
    Nikon Z6ii / Z24-70f4S/ Z 35 1.8S /Z 85 1.8S /Jupiter 135 3.5 / Viiltrox 24 1.8 / Helios 58mm /

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wulisu Zobacz posta
    Oni już wypuścili drugą wersję na stronie mają zdjęcia pokazując różnicę obie wersje.
    Gdzie te zdjęcia ? Piszą, że tylko różnią się zastosowanym chipem. I że Samyangi nie działają.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Gdzie te zdjęcia ? Piszą, że tylko różnią się zastosowanym chipem. I że Samyangi nie działają.

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Techart miał wypuścić drugą , poprawioną wersję, ale nie wiem czy już jest i czy faktycznie coś się w kwestii SY zmieniło. Pisałem do nich maile ale trudno było uzyskać jakąkolwiek odpowiedź od supportu.
    Przepraszam Cichy masz rację pomyliłem z Megadap ETZ21 tam są zdjęcia i jest napisane że działa z Samyangiem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Nikkor 135mm, 70-200 VR II czy Samyang 135mm
    By g88 in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-09-2015, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •