Witam, nie wiem czy piszę ten temat w odpowiedniej kategorii ( pewnie nie )
Jaki aparat byście polecili do robienia zdjęć hobbistycznie , najlepiej z autofokusem. Ja myślałam o zakupie Nikonie D700. Jest to doby wybór?
Pozdrawiam