Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    szukam drukarni w okolicach Krakowa, wydruk na płótnie ale razem z osadzeniem na ramę
    ktoś coś poleci?
    https://4tframe.com/

  2. #12

    Domyślnie

    dzięki .
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #13

    Domyślnie

    Kolego Wede mówiąc, że masz dobre doświadczenia z Nphoto to mam wrażenie że nie próbowałeś niczego innego.

    W Npoto Płótno... Ptfuu... W Nphoto plandeka z żuka zwana płótnem jest technologiczną porażką. Czegoś co składa się w 90% z poliestru i 10% bawełny nie można nazwać płótnem tylko ceratą kuchenną z dodatkiem bawełn.
    Kiedyś u nich zamówiłem foto obraz i to co otrzymałem to było bezczeszczenie mojego zdjęcia. Wydruk nie ostry, słaby kontrast i jakość tej zadrukowanej ceraty była tak słaba, że postanowiłem sobie nawet go zachować TYLKO PO TO, aby innym pokazać jakich foto obrazów nie zamawiać i na co zwracać uwagę...
    W późniejszym czasie odpiąłem tę zadrukowaną ceratę z ramki i powiem Wam że nawet jak ta cerata kuchenna leżała już bez ramki to nawet nie chciała się prostować do powierzchni stołu i trzymała cały czas kształt ramki, no bo przecież to plastik... ?

    Ale od tego czasu minęło już trochę czasu i ja i podobnie jak Świeży30 drukujemy fotoobrazy na prawdziwym 100% bawełnianym płótnie też z werniksem i nawet na takim samym urządzeniu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Drukarnia offsetowa - Gdzie wydrukować album?
    By sunsusea in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-11-2020, 11:51
  2. Wydruk na płótnie
    By Woo in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 22:56
  3. Wielki wydruk na płótnie
    By cede in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-2012, 23:11

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •