Witam, szukam pomysłu na wygodne noszenie aparatu z obiektywem 200-500 na czas kilku kilometrowych wędrówek.
Chodzi o to żeby stopkę obiektywu zaczepic na piersi, polecacie jakieś szelki ?
Dzięki
Szukaj
Witam, szukam pomysłu na wygodne noszenie aparatu z obiektywem 200-500 na czas kilku kilometrowych wędrówek.
Chodzi o to żeby stopkę obiektywu zaczepic na piersi, polecacie jakieś szelki ?
Dzięki
Nikon D500+mb-d17 /N 35/1.8G /N 18-105 VR /N 105 VR macro/N 70-300 VR /N 200-500 VR/SB 910/YongNuo YN-560 III /MT055cxpro3+MN410 Junior
Skontaktuj się z nami