Witam, szukam pomysłu na wygodne noszenie aparatu z obiektywem 200-500 na czas kilku kilometrowych wędrówek.
Chodzi o to żeby stopkę obiektywu zaczepic na piersi, polecacie jakieś szelki ?
Dzięki