Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Dobre zdjecia z wojny

    Wątek z wojny co prawda zamknięty, ale można by wrzucać ciekawe zdjęcia (temat w końcu potężny) bez zbędnych komentarzy i głupich dyskusji.

    Dla przykładu:
    6188E094-5C52-4F42-9CDA-5A5FD4690504.jpg

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Dla przykładu:
    Taki OT ale w nawiązaniu do zdjęcia. W ruskich czołgach amunicja jest na karuzelach w wieży, więc jak dostają, to wszystko eksploduje. Ukraińcy zrobili sobie trupi konkurs na najdalej wyeksportowaną wieżę. Aktualnie jest to... 60 metrów!!!
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #3

    Domyślnie

    Trzymajmy się zdjęć. Nie politykujmy.

    Jeden z usuniętych postów:
    "Myślę że autorowi chodziło o to żeby zamieszczać zdjęcia, reportażowe, wojenne z Ukrainy.
    Takie które zasługują na określenie "dobre zdjęcie", czyli takie które nas poruszyło, zapamiętaliśmy je itd.
    Jak to było z Bang Bang Club..."One picture can change the world""

    I tego się trzymajmy.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Ja tylko tak nieśmiało przypomnę, że kiedyś na tym forum była taka prosta zasada, że można wstawiać tylko własne zdjęcia. I myślę, że to była sensowna zasada.
    Jak ktoś ma własne zdjęcia tej wojny, to czemu nie, ale "podszywanie" się pod innych, pod tych, którzy często narażają własne życie, jakoś chyba do forum fotograficznego nie pasuje. No chyba, że forum już tak mocno zeszło na psy, że nikogo to nie razi.
    Ostatnio edytowane przez JK ; 16-04-2022 o 14:42
    Jacek

  5. #5

    Domyślnie

    Chciałem podlinkować, ale mam tylko screena. Myślę natomiast, że jakikolwiek przekaz jest dobry żeby zobaczyć kawał dobrej roboty. Niestety minąłem się jak widzę z głównym nurtem tego forum. Faktycznie lepiej olać zdjęcia, lepiej jest znaleźć 150 powodów do pustego pieprzenia bez sensu.

  6. #6

    Domyślnie

    @patronat, jak linkujesz czyjeś zdjęcia, NIE KOPIUJ ich na host.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Chciałem podlinkować, ale mam tylko screena. Myślę natomiast, że jakikolwiek przekaz jest dobry żeby zobaczyć kawał dobrej roboty. Niestety minąłem się jak widzę z głównym nurtem tego forum. Faktycznie lepiej olać zdjęcia, lepiej jest znaleźć 150 powodów do pustego pieprzenia bez sensu.
    Ja generalnie popieram. Lubię dobre zdjęcia reportażowe. Czy to ze zwykłych zamieszek, głodu, wojny czy kataklizmu.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    A o prawach autorskich słyszałeś? Obiło ci się takie coś o uszy?
    Forum fotograficzne, to nie jest Portal informacyjny, Gazeta, czy Telewizja. Nie mamy prawa do dowolnego wykorzystywania cudzych zdjęć, nawet jak nam się bardzo podobają. ETYKA koledzy.
    Jacek

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    A o prawach autorskich słyszałeś? Obiło ci się takie coś o uszy?
    Tak, słyszałem i nie musisz mnie poniżać. Zalinkowanie zdjęcia na forum bez podpisania jako swoje i nie służące to komercyjnej reklamie to raczej (mogę się mylić bo się na tym nie znam) nie jest złamaniem prawa.
    Autor ani tego zdjęcia sobie nie przywłaszcza ani nie reklamuje czegoś.
    Jeżeli się jednak mylę to nawet skopiowanie zwykłego mema i jego rozpowszechnienie jest złamaniem praw autorskich.

    Dlatego (miałem to wcześniej zasugerować w sumie) warto też wpisywać autorów. Mogą mieć równie ciekawe zdjęcia w portfolio.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #10

    Domyślnie

    Ok JK ma racje. Proszę wywalić to zdjęcie.
    OjTam, a gdzie mam je wrzucic? Linka do mojego telefonu?

    PS
    Znalazlem je na twitterze. Ale nie sądze żeby autor posta miał do niego prawa autorskie więc nie linkuję.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-04-2022, 12:22
  2. Nikon 5100 - czarne zdjęcia na manualu, dobre na auto
    By cichociemna91 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 11-08-2016, 08:22
  3. Dobre zdjęcia z d3300 i kitowy nikkor 18-55. Możliwe?
    By siutek in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 04-04-2016, 23:40
  4. Jak zrobić i czym dobre zdjęcia z przyjęcia
    By bazej in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 09-05-2009, 09:44
  5. Nikon D70s 18-70 Sb600 Jak Robic Dobre Zdjecia?
    By leny1980 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 31-07-2007, 11:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •