Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Jakieś inne (darmowe) programy do panoram polecasz?
    W sumie mam kilka rawów do złożenia w jedno, jednak PS i LR się krzaczą przy próbie złożenia a jak już złoży to się krzaczą elementy na zdjęciu :/
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Jakieś inne (darmowe) programy do panoram polecasz?
    W sumie mam kilka rawów do złożenia w jedno, jednak PS i LR się krzaczą przy próbie złożenia a jak już złoży to się krzaczą elementy na zdjęciu :/
    Wygląda na to, że już czas na rozbudowę/zmianę kompa
    Niestety, nie znam darmowych do rawów. Od jakiegoś czasu już tego nie robię, bo nie ma na to zapotrzebowania. Ponadto Google później robi z tym, co chce i skutecznie zniechęca do zamieszczania zdjęć w mapach.

    Może spróbuj najpierw wywołać pojedyncze rawy, nawet złożone z kilku jak ma to być HDR i póćniej skłądać już jotpegi w panoramę. Robiąc to takimi etapami, jest szansa, że komp nie dostanie czkawki.
    Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Wygląda na to, że już czas na rozbudowę/zmianę kompa
    Niestety, nie znam darmowych do rawów. Od jakiegoś czasu już tego nie robię, bo nie ma na to zapotrzebowania. Ponadto Google później robi z tym, co chce i skutecznie zniechęca do zamieszczania zdjęć w mapach.

    Może spróbuj najpierw wywołać pojedyncze rawy, nawet złożone z kilku jak ma to być HDR i póćniej skłądać już jotpegi w panoramę. Robiąc to takimi etapami, jest szansa, że komp nie dostanie czkawki.
    To nie wina kompa (trzy miesiące temu zmieniłem) to wina adobe, coś mu się nie podoba.
    Z jpg składa ale jest mocne przesunięcie po złożeniu i nie wiem jak to skorygować.

    Pobrałem PTGui w wersji trial i on sobie z tym świetnie radzi. Tylko co z tego skoro to trial i mi generuje aż jedną panoramę otagowaną watermarkami ;/
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Jakieś inne (darmowe) programy do panoram polecasz?
    W sumie mam kilka rawów do złożenia w jedno, jednak PS i LR się krzaczą przy próbie złożenia a jak już złoży to się krzaczą elementy na zdjęciu :/
    spróbuj poszukac i sprawdzić ImPGG, kiedyś używałem do składania panoram księżyca.
    Nie pamiętam czy składa RAWy ale na pewno miał mozliwość składania TIFFów, FITSów itd.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Wirtualne wycieczki dla gogli VR
    By michol18 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-02-2018, 01:23
  2. Panoramy 360 -- wirtualne spacery.
    By photoaction in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-06-2011, 18:26
  3. Wirtualne panoramy
    By jonalb in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 11:01
  4. Wirtualne wycieczki-współpraca.
    By Lucid in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 11:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •