Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Question Jaka aplikacja do portfolio na Androida?

    Hej! Jaką polecacie aplikację Portfolio na tablet, do pokazywania prac klientom?

    Czego szukam:

    1. Obsługa zarówno zdjęć jak i plików wideo

    2. Możliwość tworzenia kategorii/albumów głownych jak i podkategorii, czasem zdjęcia chcę umieścić w "pierwszej" kategorii, nadrzędnej, czasem chcę żeby były w podkategorii, np:
    - Fotografia
    --- Portretowa
    ------> zdjęcia
    --- Produktowa
    ------> zdjęcia
    - Modelowanie3D
    ---> zdjęcia

    3. Każda kategoria/podkategoria niech ma swoją miniaturkę, może być losowe zdjęcie wewnątrz albumu, może być wybierane ręcznie.

    Czy jest coś na androida co wygląda i działa spoko? Najlepiej jakby apka miała swój własny katalog, żeby nie zaśmiecać jej zdjęciami np z rolki z aparatu itp. Ewentualnie opcja wykluczenia katalogów na urządzeniu się sprawdzi - wtedy można wyłączyć to czego się nie chce mieć w portfolio, a dodać tylko katalog z faktycznymi pracami.

    Co może się sprawdzić;
    - aplikacja do transferu wifi z pc->tablet, która ma możliwość ustawienia widoku "kafelkowego" z miniaturami zdjęć jako kafelek danego katalogu, taka apka miała by swój plus w obsłudze prostego wysyłania plikow na urządzenie przez wifi i nie mieszała by zawartości reszty tabletu z katalogiem z portfolio
    - aplikacja galerii, osobna obok systemowej, w której można wykluczyć niepotrzebne katalogi też by była ok, problem w tym, że jeśli mamy drzewo katalogów na urządzeniu, to zazwyczaj apki galerii które testowałem wyświetlają jedynie te katalogi jako albumy, które mają w sobie zawartość foto/video, i wyświetlają je "obok siebie" tak jak by nie było "drzewa" portfolio tylko sterta folderów obok siebie..
    - dedykowana aplikacja porftolio, sęk w tym że ciężko znaleźć cokolwiek co wygląda i działa ok, i ma obsługę plików wideo

    Jakieś pomysły?
    ;]

  2. #2

    Domyślnie

    Może wypróbuj konto Google i tam załóż odpowiednie katalogi/albumy i do nich wrzucaj co trzeba. Masz wtedy dostęp do wszystkiego i z pc i z tabletu.

    Wysłane z mojego LM-G810 przy użyciu Tapatalka
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  3. #3

    Domyślnie

    Przyznam się, że nie wpadłbym na pomysł szukania takiej aplikacji, chociaż idea i założenia słusznie brzmią

    Sam też doszedłem swego czasu do wniosku, że najwygodniej właśnie będzie pokazywać komuś zdjęcia na tablecie. Ale ja poszedłem w stronę zakupu używanego urządzenia, które ma służyć tylko w tym celu. Wgram na niego wyselekcjonowane zdjęcia, w takie katalogi jak chcę i chyba wystarczy (bez specjalnych aplikacji).
    Kupiłem IPada 2 bo ma duży ekran (dobrej jakości) no i magia znaczka może pomagać

    Zdaję sobie sprawę, że to urządzenie wiekowe ale coś nowszej generacji pewnie też się da wyrwać w sensownych pieniądzach.

  4. #4

    Domyślnie

    Na Androida F-STOP, ma wszystko czego szukasz, w tym foldery, podfoldery, albumy, albumy inteligentne, słowa kluczowe, mapę, pokazy slajdów i tak dalej.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-06-2018, 11:37
  2. MoPhotos Pro aplikacja na Androida
    By Viator in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-12-2016, 15:38
  3. Aplikacja na androida do D750
    By harb in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-04-2016, 00:36
  4. Jakąs aplikacja do kontroli d7000 na Androida?
    By Woland in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-10-2012, 01:10
  5. aplikacja na androida
    By qstra in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-08-2012, 07:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •