Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Czyżby red bull?

    Tak się zastanawiam na ile w Twoich tematach sprawdziłaby się mała GO. Akurat niekoniecznie w tym planie.

    Istotne jest też czy byłeś powyżej 2000 m npm
    Sam oceń ale to też amatorszczyzna, bo wspomnianym staruszkiem... Do 2000 było blisko, ale było -10 i byłem w rakach, więc nie wiem...


    2.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC5337ready_SMALLsigned.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	1,58 MB
ID:	60493

  2. #12

    Domyślnie

    Skóra mi cierpnie od samego patrzenia...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Sam oceń ale to też amatorszczyzna, bo wspomnianym staruszkiem... Do 2000 było blisko, ale było -10 i byłem w rakach, więc nie wiem...

    ]
    Bardzo ładne. Że spytam się niedyskretnie, Czy podczas Twoich sesji jakieś loty się zdarzyły?

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    W tym przypadku było jednak relatywnie łatwo jak na zimę, to miejsce to kanion, więc można było obejść od góry i wejść na krawędź skały i lodu, założyć stanowisko i zjechać na linie.
    To nieco wyjaśnia Bo już miałem wizję, że wspinasz się z lustrzanką na szyi, jedną ręką trzymasz się czekana, a drugą robisz pstryk Trochę jak z tym kamerzystą na stadionie, co biegł szybciej od zawodników
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  5. #15

    Domyślnie

    #1 świetna bo też widać skalę i wysokości dzięki osobom na dole i na "ścianie"
    przy czym nie mam akredytacji więc nie wiem czy mogę komentować
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Bardzo ładne. Że spytam się niedyskretnie, Czy podczas Twoich sesji jakieś loty się zdarzyły?
    Jeśli chodzi o wspinanie sportowe w skałach to loty nie są niczym zwyczajnym, więc jest ich sporo... zwłaszcza, że dla mnie najkorzystniej jest, kiedy ktoś patentuje drogę, bo mam wtedy dużo powtórek i mogę dograć zarówno moment jak i kadr. Inaczej sprawa się ma np w czeskich piachach, a zwłaszcza w lodzie, obie aktywności są niebezpieczne i konsekwencje lotów mogą być bardzo poważne. W przypadku lodów Krzysiek wspina się na poziomie WI6 (więcej nie ma), co oznacza, że lód jest na tyle delikatny, że niekontrolowane uderzenie może doprowadzić do urwania się sopla, a asekuracja jest raczej dość iluzoryczna, bo w takim przypadku osadzona jest właśnie... na tym soplu... ponadto - nawet na łatwiejszych liniach, lepiej asekurowalnych, loty w lodzie są niebezpieczne z definicji, ponieważ masz na sobie ostre raki (zahaczenie o cokolwiek może skutkować złamaniami) i czekany... z tego powodu raczej obaj stosujemy się do pierwszej zasady wspinania w lodzie - "w lodzie się nie lata"

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    To nieco wyjaśnia Bo już miałem wizję, że wspinasz się z lustrzanką na szyi, jedną ręką trzymasz się czekana, a drugą robisz pstryk Trochę jak z tym kamerzystą na stadionie, co biegł szybciej od zawodników
    Nie, to raczej nierealne nawet jeżeli się wspinam, to z aparatem w plecaku, a i tak finalnie po to, żeby zawiesić poręczówkę i fotografować z liny, wtedy mogę się skupić na foceniu i dopracowywać kadr. Do podchodzenia na linie służą specjalne przyrządy samozaciskowe, tzw. "małpy".

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    #1 świetna bo też widać skalę i wysokości dzięki osobom na dole i na "ścianie"
    przy czym nie mam akredytacji więc nie wiem czy mogę komentować
    Dziękuję, to tylko zapowiedź większego materiału, staram się zróżnicować kadry, aby pokazać i plan ogólny, skalę całości jak i trochę zbliżeń. Ale fakt, bardzo lubię szeroki kąt (choć używam nieprofesjonalnego ;-P ), odpowiednio użyty nadaje całości przestrzeni i dynamiki.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Dziękuję, to tylko zapowiedź większego materiału
    no to czekamy
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morzon Zobacz posta
    Miazga, serio!
    Dzięki bardzo Będę sukcesywnie obrabiał materiał, i wrzucę jeszcze kilka już jako cały set.

  10. #20

    Domyślnie

    No, w końcu doczekałem się, żeby z komputera obejrzeć zdjęcia, coś pięknego Miazga (ale że bez akredytacji? )
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Dziedziniec pałacu Kleistów
    By wpkx in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-08-2012, 22:08
  2. [ Reportaż ] Braminka w pałacu
    By Mazar in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 20:44
  3. [ Reportaż ] Foto Dej w Pałacu Poznańskiego cz.3
    By marcogk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-03-2010, 17:17
  4. [ Reportaż ] Foto Dej w Pałacu Poznańskiego cz.2
    By marcogk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 01:01
  5. [ Architektura ] Nocą z Pałacu Kultury
    By joni in forum Architektura
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-10-2009, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •