umieszczam dwie fotografie obie robione tym samym aparatem(w innym czasie) jak sami widzicie jedno jest ok, a drugie nie ostre ogolnie nieciekawe ( niestety od jakiegos czasu mi większosc takich fotek wychodzi) nie wiem czy to wina aparatu czy moich ustawien. czekam na wasze opinie.. z gory dziekuje http://img375.imageshack.us/img375/6633/010be.jpg[/IMG] http://img363.imageshack.us/img363/2139/026kw.jpg[/IMG
[ Dodano: Wto 18 Paź, 2005 ]
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami