Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemekkk666 Zobacz posta
    Co do współpracy to oczywiście można pomyśleć, na razie jestem na etapie intensywnego wdrażania się w obróbkę i samą technikę wykonywania zdjęć tego typu
    Git... jednak pierwsze radziłbym w dzień. Złote godziny, zastane nocne światło itp itd. Jazdy w ruchu. Dopiero później wdrożyć malowanie światłem... powoli
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Git... jednak pierwsze radziłbym w dzień. Złote godziny, zastane nocne światło itp itd. Jazdy w ruchu. Dopiero później wdrożyć malowanie światłem... powoli
    Jeśli chodzi o złote godziny, zastane nocne światło to akurat nie jest to dla mnie problem, na razie bawię się swiatlem błyskowym
    Jazda w ruchu to rozumiem, że masz na myśli jakieś mocowania specjalne tudzież robienie z drugiego auta. Bo panningi mam obcykane
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemekkk666 Zobacz posta
    Jeśli chodzi o złote godziny, zastane nocne światło to akurat nie jest to dla mnie problem, na razie bawię się swiatlem błyskowym
    Jazda w ruchu to rozumiem, że masz na myśli jakieś mocowania specjalne tudzież robienie z drugiego auta. Bo panningi mam obcykane
    Najłatwiej właśnie z drugiego auta.
    Chodzi mi po głowie przejechać się tym nowym tunelem na Ursynowie i zrobić coś fajnego
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #14

    Domyślnie

    Wracając do głównej dyskusji wydaje mi się, że klienci wolą foty nie wyglądające na profesjonalne, bo wtedy widać że to jego samochód, nie zdjęcie ściągnięte z sieci. Amatorski wygląd dodaje autentyczności, wiarygodności. Zapytaj, czy na ścianę w salonie powiesiliby takiego pstryka z telefonu, czy profesjonalną fotografię? Nasuwa mi się taki pomysł, aby na fotografii (tej na dobrym poziomie) było auto wraz z właścicielem. Wtedy widać byłoby, że to jego fura i za taką fotografię wg mnie klient byłby w stanie wyłożyć większą kwotę $. Co do chęci wydania pieniążków z kieszeni nie martwiłbym się: właściciel drogiego auta raczej może sobie pozwolić na taki kaprys , a jeżeli jest pasjonatem, to z pewnością to zrobi, jeżeli usługa trafi w jego gust.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manat Zobacz posta
    Co do chęci wydania pieniążków z kieszeni nie martwiłbym się: właściciel drogiego auta raczej może sobie pozwolić na taki kaprys
    Tutaj byłbym ostrożny, bo znając życie, to za takie zachcianki szybciej zapłaci taki średniozamożny, a ten od drogiego auta (o ile to jego własność, a nie firmy leasingowej) będzie ściubił i chciał najlepiej za darmo.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Tutaj byłbym ostrożny, bo znając życie, to za takie zachcianki szybciej zapłaci taki średniozamożny, a ten od drogiego auta (o ile to jego własność, a nie firmy leasingowej) będzie ściubił i chciał najlepiej za darmo.
    ojjj ile w tym prawdy...
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manat Zobacz posta
    Wracając do głównej dyskusji wydaje mi się, że klienci wolą foty nie wyglądające na profesjonalne, bo wtedy widać że to jego samochód, nie zdjęcie ściągnięte z sieci. Amatorski wygląd dodaje autentyczności, wiarygodności. Zapytaj, czy na ścianę w salonie powiesiliby takiego pstryka z telefonu, czy profesjonalną fotografię? Nasuwa mi się taki pomysł, aby na fotografii (tej na dobrym poziomie) było auto wraz z właścicielem. Wtedy widać byłoby, że to jego fura i za taką fotografię wg mnie klient byłby w stanie wyłożyć większą kwotę $. Co do chęci wydania pieniążków z kieszeni nie martwiłbym się: właściciel drogiego auta raczej może sobie pozwolić na taki kaprys , a jeżeli jest pasjonatem, to z pewnością to zrobi, jeżeli usługa trafi w jego gust.
    Moim zdaniem trafiłeś w 10-kę. Nie mam jakiś specjalnych doświadczeń ale parę sesji jakie z autami zrobiłem to były dokładnie takie oczekiwania (i po prawdzie moje propozycje). Coś niby autentycznego.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MBWJQ_5467małe.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	1,90 MB
ID:	60542

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MBWJT_3294.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	8,72 MB
ID:	60543

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MBWJT_8958.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	2,50 MB
ID:	60544

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MBWJT_3184.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	11,50 MB
ID:	60545

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Galeria dla klientów zabezpieczona hasłem
    By Wavehunter in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-02-2021, 10:52
  2. Zahasłowana galeria on-line dla klientów
    By bra_nec in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-11-2015, 13:43
  3. [ Krajobraz ] Miejsce oczekiwania...
    By darek_d in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-09-2010, 20:29
  4. [ Krajobraz ] Czas oczekiwania...
    By darek_d in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-09-2010, 20:35
  5. Jak pozyskujecie nowych klientów??
    By totmes in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 22-03-2010, 00:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •