Pytanie jak w stopce .Czy warto przesiadac sie z D70 s na D80, czy moze czekac juz na FF Nikona ? Czy D80 da widoczna roznice w jakosci zdjec bijac na glowe D70s ?Zastanawiam sie czy te 10 mpix daje tak rewelacyjne osiagi ? Pozdrawiam i dziekuje za rade .
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami