fotomarek_k A czy konsekwentne trzymanie się formatu DX w cyfrze (zamiast proponowania 1.6, 1.3 i FF) i proponowanie do tego rpofi szkieł to nie kompatybilność i sensowność podejściu do klienta ? Czy z tego testu wynika jakaś wyższość FF nad DX ?
mstrnie załamuj się tak szybko ! Miałeś obie puszki w ręce ? na tym teście nie bardzo widać że D2x może jednocześnie konkurować z 1D MK2 i 1Ds MK2, a 5D nie może w pewnych zastosowaniach nawet startować do porównania z D2h/D2hs. Nie mając w rece żadnego z tych aparatów trudno także porównać ich ergonomię co często ma przełożenie na zdjęcie.
poza tym korpusem profi jakim jest D2x zrobisz zdjęcia w każdych warunkach i nadal będzie on działał a 5d może tego już nie wytrzymać.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami