Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 364

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Mnie też zaintrygował ten fragment "Obrazek "płaski" ale to mankament wszystkich bezluster". Ale to trzeba by mieć przy sobie na raz np. Z9 i D850 i porównać.
    Ligo zasugerował teorię, ale mnie brakuje wiedzy, żeby próbować się do niej odnieść.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Mnie też zaintrygował ten fragment "Obrazek "płaski" ale to mankament wszystkich bezluster". Ale to trzeba by mieć przy sobie na raz np. Z9 i D850 i porównać
    Z7 też jest bezlustrem.
    Lepiej nie tworzyć teorii, które wysypią się zaraz po tym, kiedy tylko stracimy możliwość sprawdzenia czy zdjęcie wykonane jest lustrem czy bezlustrem

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Mnie też zaintrygował ten fragment "Obrazek "płaski" ale to mankament wszystkich bezluster". Ale to trzeba by mieć przy sobie na raz np. Z9 i D850 i porównać.
    Ligo zasugerował teorię, ale mnie brakuje wiedzy, żeby próbować się do niej odnieść.
    D850 nie miałem ale byłem w posiadaniu D5 i D6, tak samo byłem w posiadaniu Canona R5 i DXMIII i jest to zauważalne nie tylko w Nikonie.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FotoDam Zobacz posta
    D850 nie miałem ale byłem w posiadaniu D5 i D6, tak samo byłem w posiadaniu Canona R5 i DXMIII i jest to zauważalne nie tylko w Nikonie.
    Wspominasz tutaj o:
    D5, D6, DXIII, R5, A1 i Z9, ale jest jeszcze jedna rzecz oprócz braku lustra, która różni D5, D6, DXIII od R5, A1 i Z9: rozdzielczość matrycy i raczej tutaj bym szukał przyczyny takiego stanu rzeczy, bo obrazek z wysoko rozdzielczego FF czy APS-C wygląda inaczej niż z ~20 mpix FF.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Wspominasz tutaj o:
    D5, D6, DXIII, R5, A1 i Z9, ale jest jeszcze jedna rzecz oprócz braku lustra, która różni D5, D6, DXIII od R5, A1 i Z9: rozdzielczość matrycy i raczej tutaj bym szukał przyczyny takiego stanu rzeczy, bo obrazek z wysoko rozdzielczego FF czy APS-C wygląda inaczej niż z ~20 mpix FF.
    Wyprzedziłeś mnie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Wspominasz tutaj o:
    D5, D6, DXIII, R5, A1 i Z9, ale jest jeszcze jedna rzecz oprócz braku lustra, która różni D5, D6, DXIII od R5, A1 i Z9: rozdzielczość matrycy i raczej tutaj bym szukał przyczyny takiego stanu rzeczy, bo obrazek z wysoko rozdzielczego FF czy APS-C wygląda inaczej niż z ~20 mpix FF.
    Być może choć nie sądzę.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

Podobne wątki

  1. Bezlustro na co dzień .. Z6 vs X-T4
    By marcin255 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 163
    Ostatni post / autor: 26-10-2021, 19:40
  2. Bezlustro
    By koberek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 10-09-2016, 16:18
  3. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 26-05-2014, 17:24
  4. skaner płaski
    By bogdi64 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 23:37
  5. [ Przyroda ] Płaski nos
    By andre84 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-05-2010, 22:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •